Přejít k hlavnímu obsahu

Stane se vaše dítě milionářem? Dle vědců ho k tomu předurčuje datum narození i temperament

Je vaše dítě předurčeno k tomu, aby jednou uspělo a zbohatlo? Dle vědců o tom rozhoduje datum narození i temperament. Zjistěte, jestli dle zjištění výzkumníků z vašeho potomka roste budoucí milionář. Je hned několik dat narození, která jsou vůbec nejlepší ze všech.

Data narození budoucích milionářů

Který rodič by nechtěl mít úspěšného a bohatého potomka. O tom, zda vaše dítě vydělá miliony rozhoduje i datum narození. Alespoň to tvrdí průzkum provedený společností Tombola, který měl za cíl zmapovat data narození velmi movitých lidí. Následná analýza ukázala, že určité měsíce narození jsou skutečně potenciálním klíčem k bohatství. Celkem bylo analyzováno 1700 dat narození úspěšných movitých lidí z různých oborů – od médií, přes sport až po obchod.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: V září bude Tygry lákat nevěra, Vepř se zamiluje do toho nepravého

Co vás čeká a nemine v tomto měsíci? Odpověď se ukrývá v čínském horoskopu. Najděte níže váš rok narození a podívejte se, jaké události se ve vašem životě v září mohou odehrát. Tygry bude lákat nevěra, Vepři se zamilují do toho nepravého. A co vaše znamení?
svetzeny.cz

Jako naprosto nejlepší datum pro porod se ukázal 6. červen, v tento den se narodilo více boháčů než v kterýkoliv jiný den. Zvláště vhodným datem se ukázal být i 13. říjen, v tomto případě rozhodně neplatí, že by třináctka byla nešťastným číslem. Pokud byste toužili mít doma oscarového herce, největší šanci na jeho získání prý mají lidé narození v dubnu, oscarové herečky se prý zase rodí 19. června. Možná někteří z vás sní o tom, že váš syn či dcera jednou získá olympijskou medaili. V tomto případě se ukázal jako nejvhodnější den porodu 15. březen. V březnu se také dle jiné studie rodí nejvíce generálních ředitelů. Nositelé Nobelovy ceny se zase nejčastěji rodí v červnu a nejlepší den je prý patnáctého.

Info ikona
peníze

Není to jediný výzkum, který se na toto téma zaměřil. Studie publikovaná ve vědeckém časopise Journal of Social Sciences došla k odlišným závěrům. Dle ní mají největší šanci stát se slavnými a bohatými děti, které se narodily v lednu a únoru. Studie došla k závěrů, že většina hollywoodských hvězd se narodila v těchto měsících. Z hlediska astrologie jsou tito lidé buď Kozorozi, nebo Vodnáři. První zmíněné znamení je známo svou pracovitostí, silnou motivací, vytrvalostí a touhou uspět. Není žádným překvapením, že povahové vlastnosti Kozorohů odpovídají i závěru studie. O tom, že jsou Kozorozi rození vítězové, jsme psali už v tomto článku. I Vodnáři jsou dle astrologie znamením předurčeným k úspěchu. Bývají to vizionáři, kteří vybočují z davu, nebojí se riskovat a snít ve velkém. Jsou to skvělí podnikatelé, obchodníci i vynálezci.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je nejdokonalejší pár podle znamení zvěrokruhu? Spojení je plné vášně, podpory i kreativity

Najít pravou lásku není v dnešní době jednoduché, ať už se snažíte sebevíc. Hledáte svého partnera podle znamení zvěrokruhu? Víte, která znamení zvěrokruhu budou vašimi nejlepšími přáteli, a navíc i skvělými partnery? Možná právě vy tvoříte dokonalý pár podle horoskopu.
svetzeny.cz

Roli hraje i temperament dítěte

Máte doma uřvané batole, které mívá neutěšitelné záchvaty vzteku a neustále příšerně zlobí? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Studie publikovaná ve vědeckém časopise Development Psychology došla k závěru, že vaše dítě má větší šanci zbohatnout než klidnější děti. Aby bylo možno takový závěr učinit, monitorovali vědci 745 dětí po dobu 40 let. Děti, které se vztekaly a neposlouchaly své rodiče, měly větší šanci jednou prorazit. Obecně se dá říct, že v budoucnu tito lidé dosáhli vyššího vzdělání a vybudovali si skvělou kariéru. Takže až se příště budete snažit temperament svého dítěte krotit, ještě si to zkuste promyslet.

Zdroj článku