Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologie odhalila 3 nejmocnější znamení zvěrokruhu: Lev, Štír a Býk jsou ti vyvolení

Info ikona
Horoskop

Už jste se někdy setkali s člověkem a energie vás k němu přitahovala, aniž byste se o to nějakým způsobem snažili? Pokud vám to zní povědomě, buďte si jisti, že jste se setkali s někým ve znamení Lva, Štíra nebo Býka, protože to jsou podle hvězd ta nejvíc charismatická znamení.

Nezáleží na tom, jaká je situace, existují určitá znamení zvěrokruhu, která se už rodí jako vůdci a silné osobnosti. Pokračujte ve čtení, pokud chcete zjistit, které z nejmocnějších a nejodvážnějších znamení zvěrokruhu se rodí s vůdcovskými schopnostmi. Jste na seznamu?

Lev

Lev je král a ve vesmíru je Lev nesporně jedním z nejsilnějších jedinců vůbec. Svoji energií dokáže ovlivňovat a zaujmout nejen své blízké, ale i lidi obecně. Přestože se tohle znamení může jevit jako příliš přímé a arogantní, existuje důvod, proč nikdy nikdy nedokáže odolat příkazům a vlivu Lva.

Znamení Lva má takový vliv, že ovládá jejich řeč a jeho síla má přítomnost větší než život. Bez ohledu na to, kam jdou nebo kým jsou obklopeni, bude Lev vždy působit jako charismatická a mocná osobnost. Toto znamení je schopné rozhýbat velké davy a dokázat velké věci!

Štír

Setkali jste se někdy se Štírem, který neměl extrémně intenzivní pohled v očích a asertivní povahu? My také ne. Na vášni a odhodlání tohoto znamení je něco opravdu děsivého, protože jejich urputnost je zarážející. Štíři nepatří mezi ty, co si budou stěžovat nad těžkým úkolem. Zvládnou ho úplně sami, aniž by požádali o pomoc. V podstatě jsou tedy více než schopni fungovat samostatně, což z nich činí opravdu silné vůdce. Navíc jsou extrémně oddaní a energičtí a jakmile se do něčeho pustí, nic je nezastaví.

Býk

Mocný Býk je bezpochyby jedním z nejvlivnějších a silně dominujících znamení zvěrokruhu. Vědí, co chtějí, a také vědí, jak toho dosáhnout. Minus by mohlo být, že jim nezáleží na tom, jak toho dosáhnou. Nevadí jim ani malý podvod nebo lež. Jsou tvrdohlaví, odhodlaní a houževnatí a „ne“ neberou jako odpověď. S intenzivní a dobrodružnou povahou se jednoduše nemají čeho bát. Tohle znamení může dosáhnou velkých věcí a je jen na vás, jestli se necháte jimi inspirovat. Jim na tom příliš nazáleží.

Zatímco Harry s Meghan vydělávají miliony sami pro sebe, japonská královská rodina může pracovat pouze pro národ. Jaké jsou rozdíly v protokolech těchto rodin?

svetzeny.cz

Období Panny: Býka, Raka a Pannu čeká období velkých životních změn

svetzeny.cz