Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion

Co byste si s sebou vzali na pustý ostrov podle znamení zvěrokruhu? Kozorozi jsou praktičtí, Berani by u sebe měli kompas

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Scénář: Uvízli jste na pustém ostrově a smíte si s sebou vzít jen jednu položku. Podle astrologie by si znamení zvěrokruhu pravděpodobně vybrali toto. Je to pravda nebo to k vašemu znamení ani trochu nesedí?

Promotion

O tomto příběhu je nespočet filmů: člověk najednou skončí na osamělém ostrově uprostřed ničeho. Přemýšleli jste někdy o tom, co byste dělali a jak byste mohli přežít? Předměty, které nosíte, jsou samozřejmě rozhodující pro váš úspěch. A protože různá znamení zvěrokruhu jsou utvářena jedinečnými vlastnostmi, s největší pravděpodobností si vyberou tyto věci:

KOZOROH

Kozorohové jsou velmi praktičtí. Co je nejdůležitější, abyste mohli dlouho přežít? Základ je voda! Proto byste se pravděpodobně rozhodli pro vodní filtr, aby jste mohli vždy vyrábět čistou pitnou vodu. 

VODNÁŘ

Inovativní vzdušné znamení si poradí i na pustém ostrově, dokonce s ním může být i zábava. Koneckonců existuje mnoho možností k objevování. Aby mohl Vodnář postupně stavět vše potřebné k životu, vzal by si s sebou švýcarský armádní nůž .

RYBY

Nejdůležitější věcí pro nápadité Ryby je najít odbytiště pro všechny jejich přetékající emoce. Proto je notebook nebo deník objektem jednoznačné volby. Ve své knize také najdete způsob, jak vyrobit pera, barvy a umělecky namalovat všechny předměty na ostrově.

BERAN

Berani se nebojí pustého ostrova, naopak hned jdou dopředu a chtějí vše prozkoumat. Jediná věc, kterou byste si vzali s sebou, je - jako správný průzkumník - kompas, který vám poskytne kvalitní šanci k onjevování. Všechno ostatní půjde samo.

BÝK

Zemské znamení má pověst gurmána, a tak by při všem vzrušení pravděpodobně hned hledal něco k jídlu. Z tohoto důvodu by si Býci vzali hrnec , aby mohli vždy připravit chutné jídlo.

BLÍŽENCI

Samotný Blíženec na ostrově? To pro něj může být docela zdrcující. Dvě strany jeho osobnosti mu rozhodnutí neulehčí. Na jedné straně chce vše prozkoumat, ale na druhé straně se také chce bezpečně schovat. Na uklidnění si s sebou vezmou tygří mast, která pomůže i s případným zraněním.

RAK

Rak bude mít na opuštěném ostrově také své problémy. Dá se předpokládat, že Rak bude hledat útočiště, kde by se cítil jako doma. Jediná věc kterou potřebuje? Stan, kde se bude cítit bezpečně. 

LEV

Lvi jsou rádi v centru dění, a proto mají rádi situaci, ve které je každý nejprve hledá. Aby byla jeho záchrana co nejdramatičtější, ale také co nejrychlejší (koneckonců ohnivé znamení nemá na ostrově žádnou touhu zůstávat), rozhodli by se pro menší ohňostroj.

PANNA

Panny mají vždy plán. I když je náhlá změna místa rozhodí, najdou způsob, jak přežít. Protože zemské znamení neví, kdy ho někdo zachrání, plánuje to dlouho a moudře a jediné, co potřebuje, jsou semínka pro výsadbu zeleniny a ovoce. Jelikož jsou Panny velmi pracovité a dobře se organizují, brzy budou odměněny jídlem.

VÁHY

Váhy vědí, že k přežití potřebují dobrou strategii. Aby se nedostali do nepříjemné situace, kdy musí rozhodnout, co je správné nebo špatné, určitě by si s sebou vzali tlustou knihu o přežití . Takže hned vědí, jak postavit úkryt, které rostliny jsou jedlé a od kterých zvířat se držet dál.

ŠTÍR

Štíři mají tajemnou stránku. Říká se o nich, že jsou zákeřní a rozčilení. Na pustém ostrově se vodoznak okamžitě přepne do obranného režimu. Proto bude zapotřebí mačety, aby se probojoval džunglí a kdo ví, co se skrývá za dalším rohem ...

STŘELEC

Uvízli na pustém ostrově - jaké dobrodružství! Střelec dokáže ocenit každou situaci a je neuvěřitelně zvědavý. Proto by chtěl lupu - nejen, aby si vše pečlivě prohlédl, ale také s ní založil oheň.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.