Přejít k hlavnímu obsahu

Veronika Arichteva oslavila první narozeniny svého rozkošného syna. Jeho podoba s otcem je neuvěřitelná

Info ikona
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva (35) sdílela s fanoušky dojemné fotografie oslavy svého syna, která měl jeden rok. Podívejte se, co o oslavě napsala a jak první narozeniny prožívala.

Luka Christo Arichtev oslavil své první narozeniny a to ve velkolepém stylu! 

Slavit narozeniny nebylo v plánu

"Původně jsem nechtěla dělat žádnou velkou oslavu, ale pak mi došlo, že Luka nebyl řádně zapit, když se narodil, protože korona. Tak jsme to napravili a jsem ráda, že to oslavil jak se sluší a patří. S rodinou a s kamarádama," napsala na svůj Instagram herečka. 

Info ikona
Veronika Arichteva

Jak vnímá roli matky?

"K těm narozkám… já si dala kus dortu a skleničku vlastně i na svoje první narozeniny. Byl to i můj první rok! Jako mámy. Dost se toho totiž změnilo. ? Jako neni to prdel bejt máma. Neni. Je to sice to nejkrásnější, co mě v mým životě potkalo, ale občas sakra náročný. Holky říkaj, že jsem robokop, že všechno zvládám, ale i já mám teda krušný chvilky. Naposled třeba den po Lukových narozeninách. Byla jsem ve vaně a bulela. Ne proto, že bych se viděla nahá. I když..," zavtipkovala Veronika.

I mámy by měly slavit

"Ale bylo mi líto, že jsem nemohla jít na jednu hezkou akci, kam jsem se hrozně těšila. No dobře…na večírek, party, mejdan, mecheche, candrbál. Poprvý si trochu povyrazit. Potkat se s kamarádama. Bejt na chvíli, na pár hodin, ta stará Veronika. Luka měl rýmu a já ho nechtěla nechat bez mámy. Tak jsem vyslala aspoň Bisiho (za naší rodinu). Všechno to na mě ňák dolehlo no. Ten rok nevyspání a strach, aby se mýmu synovi nikdy nic nestalo a tak. Hele, co vám budu.. Mámy to znaj. Já jenom, že bysme neměly zapomínat na sebe. Že to jsou i naše oslavy. Oslavy toho, že jsme fakt dobrý, jak to všechno zvládáme, i když občas nezvládáme. ?Tak.," ukončila svůj komentář k rozkošných fotkám. 

Fotky z rodinné oslavy vás dojmou!