Přejít k hlavnímu obsahu

Co by na to řekl zesnulý Karel Gott? Jeho dcera Dominika nepracuje, vymyslela způsob, jak získat státní peníze

Mohlo by se zdát, že Dominika Gottová (49) mohla mít na růžích ustláno, ale opak je pravdou. Dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta se protlouká životem a zdá se, že nemůže najít štěstí v lásce, ani kariéru. Doma ve Finsku údajně nevychází z domu, přesto našla způsob, jak vydělat statisíce.

Dominika Gottová, která střídavě pobývá ve Finsku a Česku, zdá se, nemůže najít štěstí. Redakce Expresu informovala, že ve Finsku pobírala státní podporu okolo 40 tisíc korun měsíčně. Důvěryhodný zdroj prozradil, že se Dominika ve svém životě opravdu trápí. Slibovala, že nastoupí do práce, ale zatím se tak nestalo. Nechce pracovat, téměř vůbec nevychází z domů a působí nešťastně. Jako by neměla chuť do života.“

Ivana Gottová se rozhodla zatočit s těmi, kteří ji označili za těhotnou. Bertramka se otřásá v základech

Jakmile se Ivana Gottová (47) objevila po delší době na veřejnosti, okamžitě se začaly šířit drby, že je těhotná. To vdovu po národem milovaném Karlu Gottovi (†80) pořádně namíchlo. Rozhodla se tak všem dokázat, že je to totální nesmysl a její píle a snaha otřásá celou Bertramkou.
svetzeny.cz

Manžel Tolkki vymyslel plán

Zdá se, že Dominika ani slavný hudebník nemají chuť začít pracovat, a tak Timo vymyslel ďábelský plán, který manželům přinese stovky tisíc bez práce. „Založili podnik, přes který Timo nyní spravuje své hudební aktivity. Díky tomu, že jsou teď oficiálně firma, mohou dosáhnout na státní dotaci pro začínající podnikatele. Dominika dělá teď Timovi manažerku, vyřizuje e-maily a telefonáty. Má s tím už zkušenosti. už z dob, kdy před lety pracovala pro Tolkkiho kapelu Stratovarius,“ prozradil blízký zdroj Dominiky deníku Aha!.

Dominika Gottová potvrdila příjem příspěvků

Jsme rádi, že jsme se k tomuto kroku odhodlali. Timo si jako umělec bez zastoupení musel všechno hradit sám. Letenky na vystoupení, ubytování. Takhle, když je angažovaný pod firmou, dosáhne na státní příspěvky pro umělce,prozradila dcera Karla Gotta deníku Aha!.

Pavla Tomicová se ze zrady nadobro oklepala. Vypadá výborně píší fanoušci a přejí jí nový vztah

Oblíbená česká herečka Pavla Tomicová (60) prožila vskutku krušné životní chvíle. Nedávno se sešla se svými milovanými přáteli a na fotkách je vidět, že je herečka šťastná, už není nezdravě vyhublá a fanoušci doufají, že znovu najde lásku. Podívejte se, jak to herečce sluší.
svetzeny.cz

Příspěvky až v hodnotě jednoho milionu korun!

Zdroj webu Expres.cz uvádí, že příspěvky jsou ve Finsku opravdu štědré. „Bude to odhadem do jednoho milionu, Dominika je štěstím bez sebe,“ práskl informátor Expresu.

Dominika, která je známá především díky skandálům, tak na nejnovějších fotografiích s manželem vypadá opravdu šťastně. Nyní pracuje v pozici manažerky svého manžela a teprve čas ukáže, jestli se jim bude dařit. Co by na její podnikatelský plán asi říkal její tatínek?

Zdroj článku