Přejít k hlavnímu obsahu

Pavla Tomicová se ze zrady nadobro oklepala. Vypadá výborně píší fanoušci a přejí jí nový vztah

Oblíbená česká herečka Pavla Tomicová (60) prožila vskutku krušné životní chvíle. Nedávno se sešla se svými milovanými přáteli a na fotkách je vidět, že je herečka šťastná, už není nezdravě vyhublá a fanoušci doufají, že znovu najde lásku. Podívejte se, jak to herečce sluší.

Na rok 2022 by zřejmě nejraději zapomněla

Vždy usměvavá herečka, která exceluje mimo jiné i v seriálu ZOO, zažila rok hrůzy. Po devatenácti letech skončilo její manželství s hercem Ondřejem Malým. Nešlo o obyčejný rozchod, ale o tvrdou ránu osudu. Herečka se dozvěděla, že se její milovaný manžel zamiloval do své kolegyně Kristýny Kociánové a čeká s ní dítě.

Partner Žilkové je rozvedený. Exmanželka má ale poslední požadavek! Inspiraci našla u Kuchařové

Taťána Kuchařová nastolila nový trend? Kamarád, podle některých partner, Veroniky Žilkové (61) Josef Holomáč (62) je oficiálně svobodný muž, ale jeho exmanželka má ještě „poslední přání“. Hádáte správně. Trvá na církevní anulaci!
svetzeny.cz

Tomešová zhubla přes 30 kilo!

Herečka dělala, co bylo v jejich silách, aby ustála velký nátlak médií a především, aby zvládla každodenní strasti života. Co je moc, to je příliš a herečka nakonec neustála setkání s Malým. „Někdy kolem Českého Lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,“ prozradil zdroj serveru eXtra.cz.

Bolavá duše je vyléčena snad už nadobro a Pavla Tomicová doslova září na setkání se svými hereckými kolegyněmi. Moderátorka Eva Decastelo sdílela řadu fotografií, kde si kamarádky spolu s Danou Batulkovou, Ivou Hüttnerovou a Reginou Řandovou, užívají společný čas.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sabina Laurinová prolomila kletbu: Smůla v lásce je u konce. Krásná herečka je údajně zasnoubená

Sabina Laurinová (51) je krásná žena, úžasná herečka a rozhovory s ní jsou vždy jedna radost. Málokdo je v českém showbyznusu takto pokorný a slušný. Jediné, co princezně Eufrozíně chybělo ke štěstí byla drahá polovička. Avšak sama Sabina se nechal slyšet, že v soukromém životě rozhodně nestrádá. Nyní má další důvod k radosti!
svetzeny.cz

Co dělá Kocánová a Malý?

Dvojice se stáhla ze světa. Kristýna si užívá mateřství a ani na sociálních sítích není nijak aktivní. Malý natáčí, ale na společenských akcích hereckou dvojici zřejmě jen tak nepotkáte. Ne nadarmo se říká, že čas vše zahojí. Fanoušci jsou nadšení, že je Pavla Tomicová akční a užívá si život. Shodují se také, že by si oblíbená herečka zasloužila i novou lásku! 

Zdroj článku