Přejít k hlavnímu obsahu

Sabina Laurinová prolomila kletbu: Smůla v lásce je u konce. Krásná herečka je údajně zasnoubená

Info ikona
Sabina Laurinová

Sabina Laurinová (51) je krásná žena, úžasná herečka a rozhovory s ní jsou vždy jedna radost. Málokdo je v českém showbyznusu takto pokorný a slušný. Jediné, co princezně Eufrozíně chybělo ke štěstí byla drahá polovička. Avšak sama Sabina se nechal slyšet, že v soukromém životě rozhodně nestrádá. Nyní má další důvod k radosti!

Nejoblíbenější pár Česka Burešová a Forejt: Rozchod na spadnutí? Pár údajně prochází velkou krizí

svetzeny.cz

Oblíbená herečka Sabina Laurinová má štěstí na role, práci, kamarády, ale štěstí na chlapi se jí obloukem vyhýbalo. Mezi hereckými kolegy se už ale nějaký ten pátek šušká, že kráska je ve spokojeném vztahu s movitým podnikatelem, který ji dokonce, podle webu Nasehvezdy.cz, měl požádat o ruku.

Sabina se bojí rozvodu

Po vztazích, které se propíraly veřejně, se Sabina netají tím, že je opatrná a řídí se pravidlem důvěřuj, ale prověřuj.Myslím si, že ve vztahu, zvlášť v dnešní době, je důležité, aby lidé byli nesobečtí. Už bych nechtěla čelit žárlivosti a sobeckosti. Ale poměrně dlouhou chvíli trvá, než se lidé dobře poznají. A určité problémy a nedorozumění vyplují na povrch později,“ řekla webu Expres.cz.

Pamatujete si na slizkého Sherminátora z Prciček? Takhle dnes vypadá

svetzeny.cz

Vztahy vždy brala vážně

Ačkoli u svých kolegů vidí rychlé romance, které většinou končí rozchody a rozvody, ona vnímá spojení dvou osob úplně jinak. „Člověk má vždycky ten prvotní pocit, že to je na celý život, což je v pořádku. Alespoň já do toho vždycky takhle vstoupím. Nejsem typ, který by nad těmi vztahy mávl rukou a řekl si, že bude přece další a další,“ prozradila a dodala, že kolem ní se to rozvody jenom hemží. „Nejsem proti sňatku. Ale vidím kolem sebe, jak se spousta kolegů v euforii vzala a za rok byl rozvod. V dnešní době je hrozně jednoduché se rozejít, což mě trochu mrzí,“ řekla Expresu.

 

Nyní se karta smůly obrací

Web Nasehvezdy přichází s úžasnou novinkou! Laurinová je údajně až po uši zamilovaná, a dokonce by měla být zasnoubená. Svatební šaty by tak oblékla vůbec poprvé v reálném životě a fanoušci jsou u vytržení, protože kdo by si zasloužil víc šťastný konec než krásná princezna?

Zdroj článku