Přejít k hlavnímu obsahu

Sabina Laurinová prolomila kletbu: Smůla v lásce je u konce. Krásná herečka je údajně zasnoubená

Sabina Laurinová (51) je krásná žena, úžasná herečka a rozhovory s ní jsou vždy jedna radost. Málokdo je v českém showbyznusu takto pokorný a slušný. Jediné, co princezně Eufrozíně chybělo ke štěstí byla drahá polovička. Avšak sama Sabina se nechal slyšet, že v soukromém životě rozhodně nestrádá. Nyní má další důvod k radosti!

Mohlo by se vám líbit

Nejoblíbenější pár Česka Burešová a Forejt: Rozchod na spadnutí? Pár údajně prochází velkou krizí

Nepříjemnou informaci přináší server Naše hvězdy, který jako první informoval o údajné krizi Evy Burešové (29) a Přemka Forejta (36). Dvojice se údajně nepotkává příliš doma a vzhledem k vytíženosti obou partnerů je společný rodinný čas minimální. Je rozchod na spadnutí?
svetzeny.cz

Oblíbená herečka Sabina Laurinová má štěstí na role, práci, kamarády, ale štěstí na chlapi se jí obloukem vyhýbalo. Mezi hereckými kolegy se už ale nějaký ten pátek šušká, že kráska je ve spokojeném vztahu s movitým podnikatelem, který ji dokonce, podle webu Nasehvezdy.cz, měl požádat o ruku.

Sabina se bojí rozvodu

Po vztazích, které se propíraly veřejně, se Sabina netají tím, že je opatrná a řídí se pravidlem důvěřuj, ale prověřuj.Myslím si, že ve vztahu, zvlášť v dnešní době, je důležité, aby lidé byli nesobečtí. Už bych nechtěla čelit žárlivosti a sobeckosti. Ale poměrně dlouhou chvíli trvá, než se lidé dobře poznají. A určité problémy a nedorozumění vyplují na povrch později,“ řekla webu Expres.cz.

Mohlo by se vám líbit

Pamatujete si na slizkého Sherminátora z Prciček? Takhle dnes vypadá

Vzpomínáte si na otravného a věčně mastného mladíka s ubohými vtípky z dnes už legendárních Prciček? Sexuchtivého Sherminátora v podání Chrise Owena (42) byste dnes nepoznali. Z puberťáka s akné je sympatický muž, jenž našel štěstí po boku své druhé manželky a společně zatím vychovávají pouze psa.
svetzeny.cz

Vztahy vždy brala vážně

Ačkoli u svých kolegů vidí rychlé romance, které většinou končí rozchody a rozvody, ona vnímá spojení dvou osob úplně jinak. „Člověk má vždycky ten prvotní pocit, že to je na celý život, což je v pořádku. Alespoň já do toho vždycky takhle vstoupím. Nejsem typ, který by nad těmi vztahy mávl rukou a řekl si, že bude přece další a další,“ prozradila a dodala, že kolem ní se to rozvody jenom hemží. „Nejsem proti sňatku. Ale vidím kolem sebe, jak se spousta kolegů v euforii vzala a za rok byl rozvod. V dnešní době je hrozně jednoduché se rozejít, což mě trochu mrzí,“ řekla Expresu.

 

Nyní se karta smůly obrací

Web Nasehvezdy přichází s úžasnou novinkou! Laurinová je údajně až po uši zamilovaná, a dokonce by měla být zasnoubená. Svatební šaty by tak oblékla vůbec poprvé v reálném životě a fanoušci jsou u vytržení, protože kdo by si zasloužil víc šťastný konec než krásná princezna?

Sabina Laurinová během let
Zdroj článku