Přejít k hlavnímu obsahu

Pamatujete si na slizkého Sherminátora z Prciček? Takhle dnes vypadá

Vzpomínáte si na otravného a věčně mastného mladíka s ubohými vtípky z dnes už legendárních Prciček? Sexuchtivého Sherminátora v podání Chrise Owena (42) byste dnes nepoznali. Z puberťáka s akné je sympatický muž, jenž našel štěstí po boku své druhé manželky a společně zatím vychovávají pouze psa.

Od natočení prvního filmu o náruživé partě kamarádů, kteří se za každou cenu chtějí zbavit panictví a pořádně si užít, uplynulo letos neuvěřitelných 24 let. Chrisova postava sice nepatřila k těm hlavním, ale když se řekne Sherminátor, každému hned v hlavě naskočí obrázek mastného slizouna se zrzavými vlasy.

Nominace na cenu

Hereckou kariéru nastartoval Owen už v deseti letech, poté, co se s rodiči přestěhoval do Kalifornie. Stal se z něho klasický dětský herec, kterých po Americe pobíhají tisíce. Velkou příležitost dostal v roce 1999 ve velmi dobře hodnoceném filmu Říjnové nebe, kde si zahrál mladého projektanta raket. Málokdo ví, že za svou roli byl dokonce nominován na YoungStar Award. A ve stejném roce přišli Prci, prci, prcičky.

Info ikona
Za roli ve filmu Říjnové nebe byl nominován na cenu.

Nechutný zrzek

Postavu beďarovitého, oslizlého puberťáka, jenž se snaží dostat alespoň do jedněch dívčích kalhotek ztvárnil Owen excelentně. Celý zjev až nechutného mladíka ještě doplnily jeho zrzavé vlasy. V době dospívání zkrátka nebyl žádným krasavcem, ale o tom právě tato role byla. Přesto mu scenáristé nakonec hodně dopřáli - sbalil největší kočku celého filmu.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Nadia z Prciček: Ve 49 letech vypadá naprosto božsky a zachraňuje zvířata

Svůdnice Nadia z bláznivé komedie Prci, prci, prcičky, utkvěla v hlavě asi každému, kdo film viděl. Zahrála si ji americká herečka Shannon Elizabeth. Jak dnes žije? Ve svých 49 letech vypadá naprosto božsky a je bojovnicí za práva zvířat.
svetzeny.cz

Dalšího úspěchu nedosáhl

Po celém světě slavil snímek Prci, prci, prcičky velký úspěch a Chris šel z role do role. Bohužel se mu až na film Mlha nepodařilo vymanit z teenagerovských komedií, které zapadají do ‚‚béčkové” kategorie. Daří se mu ale v soukromém životě. Vyzrál v sympatického muže, jemuž sluší přibývající šediny a září po boku své druhé manželky, herečky Dayny Cousins. O dětech se ani jeden nevyjadřuje, ale společně vychovávají pejska Gnocchiho a jak sám Chris říká, je jeho tatínkem.

Herectví se Owen věnuje stále, ale jedná se spíše o menší role v nepříliš známých filmech či seriálech. Nálepka Sherminátor mu tak stále zůstává a už asi navždy bude spojován se svou nejslavnější postavou slizouna. 
 

Proměna puberťáka ve vyzrálého muže
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku