Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná Nadia z Prciček: Ve 49 letech vypadá naprosto božsky a zachraňuje zvířata

Info ikona
Naďa

Svůdnice Nadia z bláznivé komedie Prci, prci, prcičky, utkvěla v hlavě asi každému, kdo film viděl. Zahrála si ji americká herečka Shannon Elizabeth. Jak dnes žije? Ve svých 49 letech vypadá naprosto božsky a je bojovnicí za práva zvířat.

Začínala jako modelka

Americká herečka Shannon Elizabeth se proslavila jako Nadia z komedie Prci, Prci, Prcičky, která byla uvedena v roce 1999. Ještě předtím, než si díky této roli vydobyla celosvětovou slávu, pracovala jako modelka. Po absolvování střední školy v tomto oboru zkoušela prorazit v New Yorku, odtud se posléze přesunula do Los Angeles. Zde podepsala smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Ford Models a později i s Elite. Brzy ji však začalo lákat i herectví, a tak se zapsala do kurzu. Časem si našla agenta, který ji zastupoval, a přišly první nabídky na účinkování ve filmech a televizních pořadech.

Hvězda komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím: Dnes je krásnější než kdysi. Nedávno porodila druhé dítě, její nový film slaví úspěch

svetzeny.cz

Proslavila ji bláznivá komedie, dnes je hráčkou pokeru

Jak již bylo řečeno, průlom v její herecké kariéře nastal díky jejímu účinkování v bláznivé komedii Prci, Prci, prcičky. Poté se jí nabídky na další role jen hrnuly. Mezi její známé filmy patří Láska nebeská, Scary Movie či Rodinka na tripu. Jejím zatím posledním snímkem, ve kterém si zahrála, je Alone Today. Údajně si má herečka zahrát i v pátém pokračování kultovní komedie Prci, prci, prcičky, ale oficiálně ještě nebylo potvrzeno, zda skutečně filmaři natočí ještě další pokračování slavného filmu. Tara Reid, která v komedii také účinkovala, prozradila v jednom z rozhovorů, že k pokračování existuje scénář, ale neví se, zda se podaří dát všechny herce dohromady, aby další díl mohl vzniknout. Věří ale, že se to stane realitou a onen scénář popisuje jako „jeden z nejlepších“.

Zajímavostí je, že Shannon Elizabeth je nejenom talentovanou herečkou, ale také skvělou hráčkou pokeru. V letech 2005 až 2010 se této činnosti aktivně věnovala a velmi se jí dařilo. Působila hlavně v Las Vegas, „město hříchu“ měla navštěvovat jeden čas až třikrát týdně. Hrála s profesionálními pokerovými hráči i s celebritami. V turnaji, kterého se účastnily slavné osobnosti, vyhrála 55 000 dolarů a podařilo se jí porazit celkem 83 lidí. Dle pokerové databáze The Hendon Mob si Shannon Elizabeth vydělala pokerem již více než 240 000 dolarů.

Kam se poděli nejkrásnější herci z romantických komedií? Podívejte se na prince z Moderní Popelky, Deana z „Gilmorek“ a další hezouny

svetzeny.cz

Miluje zvířata a bojuje za jejich záchranu

Málokdo ví, že je někdejší hvězda komedie Prci, Prci, prcičky také velkou milovnicí zvířat a bojuje za jejich záchranu. Pro tento účel založila neziskovou organizaci Animal Avengers. Jejím posláním je záchrana psů a koček. Také bojuje za práva zvířat, zasazuje se o ochranu volně žijících živočichů. Zejména se zaměřuje na potlačování pytláctví v Africe, kde i žije, usadila se v Jihoafrické republice.

Je podruhé šťastně vdaná

Co se týče osobního života Shannon Elizabeth, v roce 2005 se rozvedla s americkým producentem a režisérem Josephem Reitmanem, se kterým tvořila pár 10 let. Prý ale zůstali přáteli. Posléze randila se známým tanečníkem Derekem Houghem. I když se šuškalo o možném zasnoubení, nakonec se rozešli. V roce 2021 se vdala znovu, tentokrát za manažera a specialistu na obchodní strategii Simona Borcherta. Pojí je i láska ke zvířatům, společně bojují za záchranu nosorožců.

Zdroj článku