Přejít k hlavnímu obsahu

Comeback roku: Nešikovná Bridget Jones se vrací v dalším pokračování oblíbeného filmu

Po třech dámách ze "Sexu ve městě" je nyní ve startovních blocích Bridget Jonesová. Čtvrtý film má být o její roli maminky. Hlavní protagonistka Renée Zellweger (53) byla dlouho proti natáčení pokračování, nyní je ovšem všechno jinak!

Renée Zellweger se údajně vrací jako Bridget Jones – se synem v závěsu. O 53leté herečce se říká, že se vrací ke své slavné roli milé svobodné ženy ve čtvrtém filmu populární série. V pátek The Sun uvedl, že producenti na projektu „tajně“ pracovali.

Jaká bude Bridget maminka?

Bridget Jonesová stojí vedle hřiště s čerstvě uvařeným cappuccinem, usmívá se na své pěkně oblečené děti a povídá si s ostatními maminkami. Dokážete si to představit? My taky ne. Místo toho čtvrtý film, který má podle britského "Sun" už zřejmě scénář, pravděpodobně ukáže chaotickou stránku existence maminek. Bridget mezi dětským křikem a náplastmi, mezi nervovými zhrouceními a pokusy o práci, mezi dietami a záchvaty pláče. A muži budou téměř jistě znovu hrát důležitou roli v životě téhle unikátní maminky.

 

Mohlo by se vám líbit

Další nahotinka: Jennifer Lopez se vyfotila v rouše Evině na počest své nové značky. Její tělo je dokonalé

Jennifer Lopez představila fanouškům značku JLo Body a svoje 53. narozeniny oslavila nahým focením: "Jsem šťastnější než kdy jindy!"
svetzeny.cz

Co vímme o Bridget Jones 4?

Vzpomínáme: Třetí díl kultovní série se jmenoval „Bridget Jones' Baby“ a točil se kolem otázky, kdo je otcem jejího čerstvě narozeného dítěte. Hugh Grant, který si v prvních dvou dílech zahrál Bridgetina milence Daniela Cleavera, podle scénáře bohužel zemřel. Ovšem jeho prostopášný charakter není zcela vymazán z Bridget Jonesové, protože novinový titulek na konci posledního dílu odhalil, že byl nalezen živý rok po své údajné smrtiFanoušci se ale jistě mohou těšit, že znovu uvidí Colina Firtha, Jima Broadbenta a Emmu Thompson. Sama Renée Zellweger oznámila v roce 2022, že by byla nadšená, že bude znovu stát před kamerou jako Bridget.

Zdroj: Dailymail.uk