Přejít k hlavnímu obsahu

Plastiky celebrit, které se opravdu nepovedly: Břicho Tary Reid, omlazení Priscilly Presley a další zpackané zákroky

Info ikona
Priscilla Presley

Plastická operace dovede nejen vylepšit vzhled člověka, ale také mu dodá sebevědomí. Ne vždy však zákrok přinese kýžený výsledek. Týká se to i celebrit, které si mohou dovolit tu nejlepší péči, přesto některé z nich mají zkušenost se zpackanými zákroky.

Břicho Tary Reid

Hvězda filmu Prci, prci, prcičky, Prci, prci, prcičky 2, Tara Reid, roky neukazovala své bříško. Důvodem byla zpackaná plastická operace, kterou v roce 2004 herečka podstoupila. Původně chtěla zvětšit poprsí, ale odcházela se zničenou kůží, deformovanými bradavkami a co hůř – se zvlněnou kůží na břiše. „Mé břicho se stalo tou nejrozvlněnější, nejvyboulenější věcí," nechala se slyšet. „Měla jsem kýlu, takovou obrovskou bouli vedle pupku. V důsledku toho jsem nemohla nosit bikiny. Přišla jsem o spoustu práce,“ zoufá si Tara Reid. Čas nejde vrátit zpátky, ale dobrou zprávou je, že v roce 2015 se opět začala na veřejnosti ukazovat v bikinách, její bříško již vypadá naprosto skvěle. Herečka podstoupila několik operací, které měly za cíl napravit vzniklé škody.

Konečně! Leoš Mareš sdílel první fotku se svojí dcerou, kterou chová v náručí

svetzeny.cz

Victoria Beckham a její poprsí

Victoria Beckham byla bezpochyby jednou z největších módních ikon devadesátých let. Ačkoliv je velmi pohledná a má po boku milujícího manžela, slavného fotbalistu Davida Beckhama, Victoria se svou postavou nebyla stoprocentně spokojená. A tak se rozhodla podstoupit plastiku poprsí. V průběhu let zkoušela různé velikosti ňader, ale ve výsledku operace litovala. Když měla pro časopis Vogue vyslovit, co by vzkázala svému mladšímu já, řekla Victoria: „Asi bych měla říct, nezahrávej si se svým poprsím. Celé ty roky jsem hloupě popírala známky nejistoty. Prostě oslavuj to, co máš.“ Victoria Beckham rozhodně není jedinou slavnou ženou, která dala silikonům sbohem, a vrátila se k přirozenosti. Herečka Heidi Montag známá zejména ze seriálu The Hills si implantáty nechala vyjmout ze zdravotních důvodů, byly tak těžké, že jí způsobovaly bolesti.

Omlazení Priscilly Presley

Priscilla Presley kdysi bývala velmi půvabnou ženou. Elvisovi mohl krásnou manželku každý jen závidět. Pak ale zatoužila zastavit tok času, a začala se vylepšovat. Řada jejích fanoušků je přesvědčena, že bohužel neumí stárnout s grácií. Když se objevila v talk show s názvem Lorraine v roce 2021, byli diváci šokováni. „Vypadá, jako by měla masku,“ psali v diskuzích. Její obličej je viditelně oteklý a nepřirozeně „napumpovaný“. Plastická chirurgie sama o sobě není jediným důvodem, proč se Priscillin vzhled zhoršil. Dle webu Nicki Swift se Priscilla měla stát jednou z obětí dnes již nechvalně známého doktora Daniela Serrana, který působil v Beverly Hills. Do obličeje jí měl píchnout průmyslový silikon nízké kvality – podobný tomu, který mechanici používají k mazání automobilových dílů.

Veronika Žilková se poprvé vyjádřila k rozvodu. "Diplomat a rozchod e-mailem? To není diplomat, ale sr*č," píší fanoušci

svetzeny.cz

Příliš mnoho botoxu – Carla Bruni

Bývalá první dáma Francie, Carla Bruni, to kdysi pořádně přehnala s aplikací botoxu. V roce 2012 obletěly svět snímky, na kterých je k nepoznání. Přední americký dermatolog Ben Benham tehdy prohlásil, že Carla Bruni „vypadá jako veverka“. Dodal, že je evidentně po botoxu a nechala si aplikovat příliš mnoho této látky. Dle Bena Benhama v tom tehdy nebyla Carla Bruni zdaleka sama. Nechal se slyšet, že „je na tom spousta celebrit stejně – mají nafouklé tváře a kočičí očí“. Podle něj je chybou, když se lidé po padesátce snaží vypadat na 25 let, omlazení by mělo probíhat s citem.

Celebrity, jejichž přírodní barvu byste neuhodli : Angelina Jolie je ve skutečnosti blondýnka, Jennifer Aniston brunetka

svetzeny.cz