Přejít k hlavnímu obsahu

Kam se poděli nejkrásnější herci z romantických komedií? Podívejte se na prince z Moderní Popelky, Deana z „Gilmorek“ a další hezouny

Info ikona
Romantické komedie

Romantické komedie z přelomu tisíciletí proslavily celou řadu herců a hereček. Kam se poděli ti největší hezouni, které jsme v té době mohli vídat na televizních obrazovkách? Takto dnes vypadají idolové tehdejších dívek. Zjistěte také, čemu se v současné době věnují.

Princ z Moderní Popelky

Jméno Chad Michael Murray vám dnes možná už nic moc neřekne, ale na „prince“ z Moderní Popelky jste určitě nezapomněli. Byl tehdy idolem řady dívek a žen. Nejprve se snažil prosadit v modelingu, v roce 2000 však nebudoval jako herec v seriálu Gilmorova děvčata. Zde si zahrál roli Tristana Dugraye. Největší úspěch však bezpochyby přišel poté, co diváci zhlédli film Moderní Popelka, kde si zahrál „prince“ Austina, který je obletovaným hráčem rugby, po kterém touží každá dívka. Rok poté si zahrál v hororu Dům voskových figurín, tento snímek rovněž slavil úspěch. Ač měl kariéru dobře nastartovanou, žádný větší úspěch už nepřišel. Diváci jej mohli vidět ve filmech Napospas osudu či Vánoční duch. Momentálně je podruhé ženatý, jeho manželkou je herečka Sarah Roemer. Má dvě děti (syna a dceru), jejich soukromí úzkostlivě střeží.

Tajemství dokonalé postavy odhaleno: Victoria Beckham jí už 25 let stejné jídlo. Pravidlo porušila pouze v těhotenství

svetzeny.cz

Dean z „Gilmorek“

Jared Padalecki je asi nejvíce znám pro svou roli Deana z „Gilmorek“. Zahrál si však i v romantické komedii Jeden den v New Yorku, ve kterém zazářily sestry Olsenovy. Herectví se věnoval už od 12 let, navštěvoval kurzy, kde se v tomto umění zdokonaloval. V roce 2000 odmaturoval a vzápětí dostal roli Deana v Gilmorových děvčatech. Nabídky na filmy se mu jen hrnuly, Jared Padalecki toho využíval. V roce 2005 si s kamarádem Chadem Michaelem Murrayem zahrál v hororu Dům voskových figurín. Velmi známý je také pro svou roli v seriálu Lovci duchů. Je ženatý s americkou herečkou Genevieve Nicole Padalecki. Mají spolu dva syny a dceru.

Aaron Samuels z Protivných sprostých holek

Komedie Protivné sprosté holky proslavila celou řadu herců, mezi nimi i Jonathana Bennetta, který ztvárnil roli hezouna Aarona Samuelse. Tím jeho herecká kariéra neskončila, zahrál si ještě v dalších romantických komediích – Ztroskotaná láska a Dvanáct do tuctu 2. Herectví se věnuje dodnes, ale jeho sláva už je ta tam. Jeho vášní se stalo vaření, dokonce se mu povedlo vydat vlastní kuchařku a moderovat show o pečení. Momentálně herec chystá svatbu, brát si bude svého snoubence Jaymese Vaughana. Veselka bude velkolepá, pár odletí až do slunného Mexika, kde proběhne obřad.

Gilmorova děvčata po 22 letech: Co dělali herci po oblíbeném seriálu a jak dnes vypadají

svetzeny.cz

Charlie Baker z komedie Dvanáct do tuctu

Tom Welling je nejvíce znám jako představitel Clarka Kenta ve sci-fi seriálu Smallville. Také se však objevil v komedii Dvanáct do tuctu ztvárnil nejstaršího syna z rodiny Bakerů, Charlieho. Poté však stejně jako u ostatních herců jeho hvězda pohasla. Objevil se také ve filmu Mlha, Nemocnice Parkland či Velký draft. Momentálně hraje v populárním seriálu Lucifer. Je podruhé ženatý, v roce 2019 si vzal herečku Jessicu Rose Lee. Má s ní dva syny, jmenují se netradičně – Thomson Wylde a Rocklin Von.

Nejkrásnější děti slavných: Jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se, jak to sluší dceři Johnnyho Deppa, synovi Pamely Anderson a dalším

svetzeny.cz