Přejít k hlavnímu obsahu

Gilmorova děvčata po 22 letech: Co dělali herci po oblíbeném seriálu a jak dnes vypadají

Populární seriál Gilmorova děvčata měl premiéru před neuvěřitelnými 22 lety a několik herců díky němu odstartovalo úspěšnou hereckou kariéru. Mezi nimi jsou i představitelky hlavních rolí Lauren Graham a Alexis Bledel. Jak pokračovala jejich kariéra po skončení seriálu a jak vypadají hvězdy nyní?

Lauren Graham

Předtím, než hrála mladou odhodlanou matku Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata, se Lauren objevovala v menších rolích v několika populárních televizních pořadech. Jedním z nich byl například seriál Zákon a pořádek nebo Show Jerryho Seinfelda. Po skončení Gilmorových děvčat se objevila ve filmech Ochránce z roku 2005, Vdáš se, a basta! z roku 2007 a v seriálu Famílie z let 2010-2015, ve kterém ztvárnila postavu Sarah Braverman. Kromě herectví se herečka věnuje také psaní knih, kdy za poslední desetiletí vydala tři knihy. Na svůj věk navíc vypadá stále báječně, jako vypadala při natáčení kultovního seriálu.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější děti slavných: Jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se, jak to sluší dceři Johnnyho Deppa, synovi Pamely Anderson a dalším

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Podívejte se, které děti celebrit rozhodně zdědili krásu po svých slavných rodičích. Je podle vás nejkrásnější ze všech dcera Johnnyho Deppa, syn Pamely Anderson nebo někdo jiný?
svetzeny.cz

Alexis Bledel

Představitelka Rory Gilmore, ambiciózní teenagerky se silným vztahem s její mladou matkou, se na televizních obrazovkách před tímto seriálem neobjevovala. Šlo tak o její první hlavní hereckou roli. Po Gilmorovo děvčatech se Alexis Bledel objevila ve filmech Sesterstvo putovních kalhot 2 z roku 2007, Absolventka z roku 2009, Violet & Daisy z roku 2011 nebo Crypto z roku 2019. Herečka se objevila i v několika úspěšných seriálech jako například Us and Them z roku 2014 nebo Příběh služebnice z let 2017-2021, který jí dokonce vynesl cenu Emmy za nejlepší hostující herečku v dramatickém seriálu.

Mohlo by se vám líbit

Svůdná Hana Mašlíková předvedla tělo v plavkách a prozradila, co si daruje ke 40. narozeninám: Soutěž v bikini fitness

Moderátorka Hana Mašlíková (39) je další z celebrit, která bude předvádět své tělo na pódiu a pokusí se zvítězit v kategorii bikiny fitness. Jakou má aktuálně formu?
svetzeny.cz

Scott Patterson

Představitel mrzutého majitele restaurace Star Hollow Luka Danese byl původně profesionálním baseballistou. Hrát začal ale už před seriálem, kdy se objevil například ve filmech Malá velká liga z roku 1994, Tři přání z roku 1995 nebo v seriálu Will a Grace z roku 1998. Po skončení Gilmorek hrál Patterson několik hlavních postav, například ve filmech Saw IV z roku 2007, Saw V z roku 2008 a Saw VI z roku 2009. Herec dále slavil úspěchy v televizních pořadech, jako jsou například Mimoni v Americe z let 2007-2008 nebo Událost z let 2010-2011

Mohlo by se vám líbit

Vlasové proměny celebrit v roce 2022: Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé

Rok 2022 sotva začal, ale celebrity už mění svou image. Podívejte se na jejich proměny, komu to sluší nejvíce? Britney Spears vsadila na módní fialovou, Billie Eilish se vrací k černé. Téměř všechny slavné osobnosti následují aktuální trendy.
svetzeny.cz

Úspěšný seriál, který sledují lidé dodnes

Gilmorova děvčata je americký komediálně-dramatický seriál, jehož autorkou je Amy Sherman-Palladino. Celkem bylo natočeno 156 dílů v sedmi řadách. Na seriál poté navazuje minisérie Gilmorova děvčata: Rok v životě z roku 2016. Příběh seriálu vypráví o svobodné matce Lorelai Gilmorové, která žije sama se svou dospívající dcerou Rory ve fiktivním městečku Star Hollow. Ústředním motivem seriálu je úzký vztah mezi matkou a dcerou, dále také přátelství, rodinné drama či generační rozdíly. Seriál je známý především svými rychlými a vtipnými dialogy, kterými je doslova prošpikován. Dále je téměř v každém díle nějaká narážka na pop kulturní fenomény, jako jsou filmy, televizní pořady, hudba či literatura. Seriál se také zároveň snaží diváky motivovat, kdy obě hlavní představitelky seriálu dosáhnou po tvrdé práci svých vytoužených cílů. Seriál si našel řadu příznivců ve všech věkových kategoriích.

Mohlo by se vám líbit

72 letá Vera Wang a další celebrity, dokazují, že věk je jenom číslo

Stárnutí je neodmyslitelnou součástí života, ačkoliv lze tento proces mnohdy výrazně zpomalit pomocí jógy, meditace či zdravé stravy. Zdá se však, že někteří lidé dokázali stárnutí téměř zastavit a vypadají, jako by snad objevili elixír mládí. Ačkoliv to zní neuvěřitelně, některé celebrity vypadají až o několik desítek let mladší, než ve skutečnosti jsou.
svetzeny.cz