Přejít k hlavnímu obsahu

Nejoblíbenější pár Česka Burešová a Forejt: Rozchod na spadnutí? Pár údajně prochází velkou krizí

Info ikona
Eva Burešová

Nepříjemnou informaci přináší server Naše hvězdy, který jako první informoval o údajné krizi Evy Burešové (29) a Přemka Forejta (36). Dvojice se údajně nepotkává příliš doma a vzhledem k vytíženosti obou partnerů je společný rodinný čas minimální. Je rozchod na spadnutí?

Svůdná Megan Fox má nový účes! Fanouškům se ukázala jako zrzka a nezapomněla sdílel i napěchovaný dekolt

svetzeny.cz

Eva Burešová patří mezi nejoblíbenější české herečky. Popularitu jí přinesly především role v českých seriálech, na svou velkou filmovou roli teprve čeká. Kromě hraní je také zpěvačka, která momentálně jede šňůru po Česku. Přemek je pracovně též na roztrhání, tedy není až tak divné, že spolu dvojic netráví příliš mnoho času.

Rozchod, nebo fámy?

V českém showbyznysu se údajně už nějaký ten pátek šušká o velké krizi v jejich vztahu. Dvojice je spolu od roku 2020. Přemek Evu okouzlil jako Justin Timberlake v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde účinkoval jako host. Burešovou okouzlil a byla z toho láska jako trám.

Ondřej Brzobohatý vzal zpátečku a snaží se celou kauzu ignorovat. První slova o dítěti

svetzeny.cz

Vztah tajili a jediné vyjádření, které se fanouškům od Přemka dostalo, nebylo příliš přátelské. To, co je mezi mnou a Evičkou, je posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat. Děkuji a hodně štěstí všem,hlásal tehdy slavný šéfkuchař. Svoji lásku ztvrdili dítětem, jehož pohlaví do poslední chvíle tajili. Radostnou novinku poté oznámili na sociálních sítích: „Tak už jsem tu taky 15/8 2022, Tristan William Forejt,“ stálo v příspěvku.

S Burešovou je k nevydržení

Server Naše hvězdy přišel se svědectvím, kde je popsáno příšerné chování Burešové, se kterou je údajně k nevydržení. Z náročných pracovních povinností se vrací domů údajně vzteklá a unavená. A to je důvod, proč se snaží Přemek Forejt nebýt tak často doma. Server rovněž i popisuje, že podobný scénář měl s Burešovou zažít její bývalý partner a otec prvního dítěte Michael Krásný.

Kde je pravda?

To ví zřejmě jenom Burešová a Forejt. Fanoušci tento slavný pár milují a doufají, že se jedná o pouhé fámy.

Zdroj článku