Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Celebrity jako obyčejní lidé. Podívejte se, jak vypadají předtím, než se nachystají na červený koberec ve Varech

Pozlátku červeného koberce známe všichni. České a světové celebrity se chystají hodiny, šaty řeší měsíce dopředu a konečný výsledek je vždy dechberoucí. Podívejte se ale na slavné osobnosti, jak vypadají, než vkročí na červený koberec.

KVIF 2023: Karlovy Vary ožívají! Po vážných problémech dorazila i Jiřina Bohdalová

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.
svetzeny.cz

Karlovy Vary 2023

Eben, Bohdalová, Trojan, ale i mladší generace slavných herců už se tetelí ve Varech. Jejich Večerní róby jsou dechberoucí a fanoušci se nemohou vynadívat na jejich povedené modely a dokonalý make-up. Takto ale vypadají celebrity hned po příjezdu do Varů a není divu, že v běžném životě byste si jich možná na ulici ani nevšimli. Kdo oplývá krásou a přirozeným šarmem i bez příkras? Podívejte se sami v naší galerii!

57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

České a slovenské celebrity milujeme, velkým tahákem letošních Varů je ale světová megastar, držitel Oscara, Russell Crowe (59). Ten na zahájení dokonce i zazpíval se svou kapelou. Zamiloval si mimo jiné české pivo i samotné Karlovy Vary. 

Bartoška jako nejdůležitější součást Karlových Varů

Dlouho se spekulovalo, zda do Varů dorazí i prezident festivalu Jiří Bartoška, jelikož na tom nebyl zdravotně nejlépe. „Léčil se k tomu i na motolské urologii. Byl pravidelně u pana profesora Marka Babjuka, který je přednostou urologické kliniky. Pan Bartoška neměl problém čekat na vyšetření mezi lidmi v čekárně, dokonce si s nimi i povídal,“ prozradil Blesku přímo zdroj z nemocnice.

Hlasujte a vyberte nejkrásnější šaty Varů 2023:

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Galerie celebrit
Zdroj článku