Přejít k hlavnímu obsahu

Karlovy Vary 2023 startují: Jiřina Bohdalová (92) po zdravotních problémech vypadá lépe než kdy dřív

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.

Příjmy Karla Šípa z pořadu Všechnopárty byly odhaleny. V 78 letech vydělává desítky tisíc korun za epizodu

Jedna z nejoblíbenějších talkshow Všechnopárty a zřejmě také nejdéle vysílaná. První díl jste mohli vidět v listopadu 2005 a ačkoliv se spekulovalo, zda dostane slavný moderátor Karel Šíp (78) zelenou na další řadu, nyní je konečně jasno.
svetzeny.cz

Jiřina Bohdalová je ikona českého herectví, a tak je na ni neustále upřen zrak všech médií v České republice. Její zdravotní stav všechny vyděsil, když vyšlo najevo, že se léčila s plicní embolií. Jiřinka přežila plicní embolii. Děkujeme také koronární jednotce,prozradil profesor Petr Neužil. „Já říkám, že mě takzvaně vyškrábl,“ děkovala Bohdalová v pořadu Showtime kardiologovi, který ji v nemocnici Na Homolce doslova zachránil život.

Plicní embolii tajila celá rodina

Simona Stašová prozradila deníku Blesk, že je ráda, že se celá situace podařila utajit. „My jsme o tom nechtěly mluvit, a zaplaťpánbůh, že se všechno dostalo ven až takhle pozdě, v době, kdy už je to za námi. Jsem strašně ráda, že tu mámu mám!“ řekla dcera herečky, neméně slavná Simona Stašová (68).

Nečekaný zvrat ve vztahu Pavly Tomicové: S manželem Ondřejem Malým se k sobě údajně vracejí

Mezilidské vztahy jsou složité a zdá se, že své o tom ví i herečka Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (57). Ti totiž zažili turbulentní rok, kdy se Malý rozhodl odejít z dlouholetého manželství a založit novou rodinu s novou partnerkou. Nyní je vše jinak!
svetzeny.cz

Simona Stašová o maminku pečuje každý den

Ačkoli je herečka Simona Stašová vytížená, o maminku pečuje každý den, alespoň na dálku. „Není dne, abych jí ráno i večer nezavolala. Musím mít přehled, vědět, že je v pořádku. Vídáme se pětkrát do týdne, a když můžu, jedu s ní na chalupu. Člověk si uvědomuje, co znamená ten věk. Pomáhají i moji synové. Střídáme se a scházíme se u ní. Chceme být spolu co nejdéle a pamatovat si všechny chvilky, který spolu strávíme,“ říká dojemně Stašová, která si uvědomuje, jaké má štěstí, že má maminku stále po svém boku.

Jiřina Bohdalová je zdravá jako řípa

Ke štěstí všech herečka vyléčila a zvládla všechny zdravotní komplikace a dorazila na událost roku. Ve slušivém sáčku přijela česká hvězda na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů a fanoušci byli nadšení. Nejen, že herečka dokáže po devadesátce nevynechávat večírky, premiéry a další významné události, ale dokonce byla úžasně nalíčená a vypadala lépe než dřív. Podívejte se v naší galerii, jak jí to slušelo!

zdroj fotografií: eXtra.cz/Renata Bušková

Jiřina Bohdalová
Zdroj článku