Přejít k hlavnímu obsahu

Příjmy Karla Šípa z pořadu Všechnopárty byly odhaleny. V 78 letech vydělává desítky tisíc korun za epizodu

Jedna z nejoblíbenějších talkshow Všechnopárty a zřejmě také nejdéle vysílaná. První díl jste mohli vidět v listopadu 2005 a ačkoliv se spekulovalo, zda dostane slavný moderátor Karel Šíp (78) zelenou na další řadu, nyní je konečně jasno.

Tajné zásnuby Hanychové se Soukupem? Na prstu se Agátě blyští obrovský kámen, gratulace ignoruje

Když Agáta Hanychová (38) natáčela jeden ze svých posledních ‚‚živáků” o vaření, nešlo přehlédnout, že se jí na levém prsteníčku blyští krásný prsten. Na všechny dotazy a gratulace sice nereagovala, ale okatě s rukou gestikulovala a kámen dávala na odiv. Poklekl tak mediální magnát Jaromír Soukup (54) před svou milou?
svetzeny.cz

V roce 2023 se spekulovalo o konci tohoto oblíbeného pořadu, ale zdá se, že nakonec je všechno jinak. Ačkoliv ve vedení České televize probíhaly zásadní změny a panovaly obavy, že by se mohl pořad, který sledují stovky tisíc diváků, zrušit, smlouva je podepsána a další díly se budou od záři točit v pražském divadle Semafor. Ostatně jako všechny díly pořadu Všechnopárty.

Jak si užívá natáčení pořadu Všechnopárty?

„Je to dobrodružství. Na začátku vůbec nevíte, kam to povede,“ prozradil Karel Šíp v pořadu Události, komentáře. Pokud čekáte, že natáčení předcházejí dlouhé přípravy, jste na omylu. „Je to improvizace. Já nemám nikdy žádný papíry. Já bych to bez brejlí ani nepřečetl,“ zasmál se moderátor. Jedenkrát výjimku ale přeci jen udělal. Nikdy jsem si rozhovory s nikým nepřipravoval, jediná výjimka byl Karel Gott. Nikdy neodmítl pozvání, ale vždycky se bál, že nebude legrace, přitom měl legraci strašně rád. V pondělí jsme natáčeli a já se v neděli odpoledne vypravil na Bertramku, tam jsme dvě hodiny klábosili a on pak říkal: Na co z toho se budeš ptát? A já řekl: Nevím, tak něco. – Aspoň jednu věc, prosím tě, ať se zasmějou. To byl jediná výjimka, s kým jsem se připravoval., prozradil v rozhovoru Karel Šíp.

Nečekaný zvrat ve vztahu Pavly Tomicové: S manželem Ondřejem Malým se k sobě údajně vracejí

Mezilidské vztahy jsou složité a zdá se, že své o tom ví i herečka Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (57). Ti totiž zažili turbulentní rok, kdy se Malý rozhodl odejít z dlouholetého manželství a založit novou rodinu s novou partnerkou. Nyní je vše jinak!
svetzeny.cz

Kolik bere za jednu epizodu?

Web Aha! přichází s informací, že tentokrát se nebudou zvyšovat příjmy slavnému moderátorovi. Díky jednomu dílu si přijde Karel Šíp na pořádný balík! Za moderaci a napsání scénáře si účtuje něco kolem 135 tisíc korun. Pořad zatím úspěšně ukončil 18 řad a v televizi bylo odvysíláno 656 dílů. Karel Šíp je jednoznačnou kapacitou mezi českými moderátory.

Zdroj článku