Přejít k hlavnímu obsahu

Nečekaný zvrat ve vztahu Pavly Tomicové: S manželem Ondřejem Malým se k sobě údajně vracejí

Mezilidské vztahy jsou složité a zdá se, že své o tom ví i herečka Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (57). Ti totiž zažili turbulentní rok, kdy se Malý rozhodl odejít z dlouholetého manželství a založit novou rodinu s novou partnerkou. Nyní je vše jinak!

Osud se s ní nemazal: „Českou Bardotku” Janu Brejchovou vyhodili rodiče z domu kvůli filmové roli

Přezdívalo se jí „česká Bardotka”. Půvabná herečka Jana Brejchová bezpochyby patří mezi největší herecké legendy v české kinematografii. Jaký byl ale její život mimo filmové role, ze kterých ji tak dobře známe? Prošla si rodinným peklem, prací písařky a zajímavými milostnými zápletkami.
svetzeny.cz

Na konci roku 2021 se hvězdě seriálu ZOO, Pavle Tomicové, zhroutil svět. Po 19 letech oznámili s manželem rozchod a Ondřej Malý se s tím nemazal. S dobrou kamarádkou a kolegyní Tomicové si začal utajené pletky, které přerostly ve velkou lásku. Ondřej Malý si začal s Kristýnou Kociánovou (38), kterou můžete znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Krejzovi nebo Slunečná.

Malý založil novou rodinu

Netrvalo dlouho a mezi celebritami se začalo proslýchat, že je Kristýna Kociánová po krátkém vztahu těhotná. O devatenáct let mladší herečka přivedla na svět v září 2022 své první dítě. Kristýna se stáhla ze světa showbyznysu a věnovala se rodinnému životu. Nedávala rozhovory a nedovolila, aby se kolem Tomicové množily další a další články. I přes šikanu na sociálních sítích držela jazyk za zuby.

Nový pár českého showbyznysu: Milovnici starších mužů Šárku Vaňkovou sbalil jen o 12 let starší Petr Vondráček

Zamilované hrdličky Šárka Vaňková (35) a Petr Vondráček (47) pojí více než přátelství. Dvojice je spolu údajně čtvrt roku a Šárka rovnou v prvním rozhovoru práskla, že Vondráčka miluje. Ten měl ovšem jinou odpověď.
svetzeny.cz

Velký návrat k manželovi

Že byla Pavla Tomicová zničená a zhubla i díky stresu desítky kilo, toho si nešlo nevšimnout. Herečka musela údajně vyhledat i lékařskou pomoc, aby se se svou životní situací vypořádala. Nyní ale web nasehvezdy.cz přichází s novinkou, která všem vyrazila dech! Podle jejich zdrojů Malý lituje, že svou manželku opustil a spekuluje se o návratu této oblíbené dvojice. Ani Tomicová, ani Malý zatím nic nepotvrdili, ovšem ani jeden z nich si zrovna nelibuje v rozhovorech s médii.

Výše zmíněný web tvrdí, že se v hereckých kuloárech šušká o návratu manželů, kteří jsou stále oficiálně svoji, ale nežijí spolu. 

Tomicová a Malý zase spolu?

Ondřej Malý údajně zažívá se svou aktuální partnerkou Kristýnou velkou krizi a možná začíná litovat, že opustil manželku, se kterou už není téměř dva roky, ale oficiální rozvod se zatím nekonal. Právě rozvod je podle webu nasehvezdy.cz tématem číslo jedna v domácnosti Kociánové a Malého. Kristýna ho údajně nutí k rozvodu a herci Malému se do toho zatím nechce. Kociánová prý touží po veselce a ráda by měla rodinu kompletní včetně společného příjmení.

Agáta Hanychová promluvila o včerejší svatbě.“Tady jsou družičky,“ ukazovala na videu

Influencerka, milovnice skndálů a hlavně pozornosti Agáta Hanychová (38) promluvila o svatbě na svém Instagramu. Ačkoliv se snaží poukazovat na to, jak ji obtěžuje bulvár, je si moc dobře vědoma, že právě díky tomu, má na zaplacení účtů, a tak živí jednu kauzu za druhou. Co práskla teď?
svetzeny.cz

Jaká je budoucnost manželů?

Zdá se, že Pavla Tomicová Malého opravdu milovala a slabost pro něj nezmizí jen tak. Zda by mu ovšem dokázala odpustit je zatím ve hvězdách.

Pavla Tomicová během let
Zdroj článku