Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová promluvila o včerejší svatbě.“Tady jsou družičky,“ ukazovala na videu

Influencerka, milovnice skndálů a hlavně pozornosti Agáta Hanychová (38) promluvila o svatbě na svém Instagramu. Ačkoliv se snaží poukazovat na to, jak ji obtěžuje bulvár, je si moc dobře vědoma, že právě díky tomu, má na zaplacení účtů, a tak živí jednu kauzu za druhou. Co práskla teď?

Manželství za všechny prachy: Kolečko řval na Vignerovou jak pominutý. Aneta neudržela sprostá slova

To je nadělení! Vztah Petra Kolečka (39) a Anety Vignerové (35) byl divoký před svatbou a zdá se, že se nic nemění ani teď. Jejich italská domácnost jim zřejmě vyhovuje. Jak jinak si vysvětlit scénu na akci, kde musela nakonec zasáhnout policie. Co se stalo?
svetzeny.cz

Agáta Hanychová je žena mnoha tváří. Tou nejčastější je aktuálně milující matka a partnerka milionáře Jaromíra Soukupa (54), který má s Agátou leccos společného. Třeba to, že si ve své televizi vyčlenil extrémní prostor, a zdá se, že je možná ještě větší milovník pozornosti než Agáta.

Svatba měla proběhnout včera

Údajná svatba samozřejmě neproběha a je velkou náhodou, že novinářskou kachnu vypustila právě kamarádka Agáty Hanychové na český bulvární web. Poté, co zpráva obletěla český rybníček, udělala Agáta živé vysílání, kde ofrňovala nos nad českým bulvárem.

Drama nekončí ani po rozvodu. Veronika Žilková odtajnila měsíční příjmy Stropnického

Rozvod Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) bylo pořádné haló. Je to plus minus rok, co je dvojice od sebe a rozvod zasáhl jejich manželství po více než 15 letech. Poslední dokumenty o výživném byly podepsány na plotě a Žilková práskla, jaký je měsíční příjem Stropnického. Protočí se vám panenky!
svetzeny.cz

Svatební přípravy opravdu probíhají, viď Rózo, a kde máme Miu? Jo támhle je družička. No a můj budoucí manžel samozřejmě vaří, bože, bože, ten českej šoubyznys,posteskla si bývalá modelka. Už v týdnu si z údajného svatebního veselí dělala se svým partnerem legraci. „My jsme se právě dozvěděli, že v sobotu máme mít svatbu. Tak já seberu prádlo, ty domeješ nádobí a pak uvaříš na tu svatbu?" vtipkovala dvojice.

Agáta už byla jednou provdaná za Jakuba Prachaře, nyní by to byla její druhá veselka, díky které získá přijmení Soukupová. Kdy svatba proběhne zatím není jasné. 

Zdroj článku