Přejít k hlavnímu obsahu

Manželství za všechny prachy: Kolečko řval na Vignerovou jak pominutý. Aneta neudržela sprostá slova

To je nadělení! Vztah Petra Kolečka (39) a Anety Vignerové (35) byl divoký před svatbou a zdá se, že se nic nemění ani teď. Jejich italská domácnost jim zřejmě vyhovuje. Jak jinak si vysvětlit scénu na akci, kde musela nakonec zasáhnout policie. Co se stalo?

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Vztah Vignerové a Kolečko provází jeden bizár za druhým. Těžko už brát jejich společné soužití vážně, ovšem fanoušci, kteří jim drželi palce, jsou tentokrát v šoku také. Idylku si měla dvojice užívat na festivalu Rádia Blaník na Konopišti. K dokonalému dni to ale mělo opravdu hodně daleko.

Drsná hádka a naštvaná Vignerová

Dá se čekat, že na velkém festivalu bude celá řada známých osobností včetně novinářů. Vyplatí se tedy vzít si s sebou kromě dobré nálady i slušné chování, protože co se stane na Konopišti, dozví se všichni! Podle deníku Sedmička proběhla na festivale velká hádka, kdy Kolečko řval na svou lásku Anetu.

Celá situace byla natolik závažná, že museli zasáhnout organizátoři, a dokonce byla přivolána policie. Aneta se na dotaz novinářky z magazínu Sedmička rozčílila, protože údajně měla volný den a může si dělat, co chce. Tedy i se hádat na veřejnosti s Kolečkem. „Že jsme udělali v backstagi haló, to je nějaká obrovská kauza? To byl náš normálně volnej den a to si můžeme přece dělat, co chceme. To, že na mě Petr řval, dobrý, tak jsme se tam pohádali, ale to přece neznamená nic," snažila se situaci zklidnit Vignerová.

Jaromír Soukup promluvil o partnerovi Ivany Gottové. Kritice se nevyhnou, míní

Jaromír Soukup (54), který si užívá extrémní popularitu díky své partnerce Agátě Hanychové (38), otevřeně promluvil v jednom ze svých pořadů o novém partnerovi Ivany Gottové (47). Ve své věštecké kouli odhalil budoucnost, která slavnou dámu a vdovu po legendárním Karlu Gottovi, čeká.
svetzeny.cz

Vulgarismy nechyběly

Aneta sice působí jako křehká květinka, ovšem pro sprostá slova nešla daleko. Když se jí zeptali, co se dělo na Konopišti, Aneta se prvně obořila. Nenapsal to nikdo, protože to každej chápal, že jsme byli na večírku a ti vyhazovači se chovali jako koko*i," řekla modelka a matka syna Jiříčka.

Proč se dvojice pohádala je záhadou, jisté ovšem je, že jejich manželství není zalité sluncem.

Zdroj článku