Přejít k hlavnímu obsahu

A byla svatba! Dara Rolins a Pavel Nedvěd slavili tři dny svátost manželství

Info ikona
Dara a Pavel jsou čím dál tím více zamilovaní

Slavili tři dny! Aby ne, láska se přeci musí řádně posvětit. Ještě teď jsou plni emocí, ze kterých se Dara vypsala i na svém instagramovém účtu. Co se dělo prvního máje a kdo nakonec oblékl sněhově bílé šaty pro nevěsty?

Na opravdovou lásku si sice museli počkat, ale vyplatilo se. Popová diva Dara Rolins (50) snad nebyla nikdy šťastnější, než nyní, po boku fotbalové legendy, Pavla Nedvěda (50). A láska je neopouští, ani přestože už by na pomyslném dortu spolu mohli sfouknout pomalu druhou svíčku. 

Skoro v padesáti se Dara Rolins ukázala nahoře bez. Její tělo popírá fyzikální zákony

Zpěvačka Dara Rolins (49) popírá všechny možné zákony. Rok od roku vypadá lépe, a ačkoli letos oslaví 50. narozeniny, fotku nahoře bez ve vás vzbudí žárlivost, nikoli pohoršení. Zpěvačka vypadá jako bohyně!
svetzeny.cz

Tělo kluka, hlava chlapa

On si ji vysnil, ale ona se rychleji zamilovala. Příběh hodný filmového zpracování. Ten, kdo se nakonec odhodlal a udělal první krok, byl Pavel. Od kterého data přesně se začal psát jejich společný příběh, Dara přesně neví, schůzek bylo víc, nicméně se jim podařilo si svůj poklad uchovat - chatrné začátky vztahu měli už dávno za sebou, než se v zimě roku 2021 provalilo, že tvoří pár.

„Teprve teď jsem potkala muže, se kterým chci trávit čas. Nežije ve stejném městě, ani ve stejné zemi, takže za sebou musíme jezdit. Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii. Nechceme totiž jeden druhého nutit ke stěhování,“ prozradila krátce na to pro iDnes.cz. „V mých představách ten někdo neměl jméno a obličej, u Pavla to bylo jinak. On si mě vlastně vysnil, což je pro mě strašně krásné i kouzelné a jsem z toho paf, že si Pavel říkal: Jé, tu Darinku bych jednou chtěl mít po svém boku. Já jsem zase chtěla mít muže, na kterého budu moct být pyšná a který by měl, jak si říkáme s kamarádkami, tělo kluka a hlavu dospělého chlapa,doplnila.

 

Dara Rolins jenom kvete! Společná fotka s Pavlem Nedvědem je toho důkazem

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins (49) se pochllubila zamilovanou fotkou se svojí polovičkou, Pavlem Nedvědem. Zdá se, že dvojice stále vrká jako hrdličky!
svetzeny.cz

Jako jedno tělo a jedna duše posvětili ten nejkrásnější okamžik každého vztahu, stali se totiž čestnými hosty svatebního veselí. Bývalý šéf Juventusu Andrea Agnelli totiž zpečetil svou lásku s tureckou modelkou Deniz Akalınovou manželstvím.

„Itálie je krásná a Umbria je další z kouzelných míst, které jsem po boku mého úžasného muže navštívila poprvé. Stejně jako italskou svatbu jednoho z jeho nejbližších kamarádů," vypsala se Dara na Instagramu. „Byla krásná, byla stylová, trvala tři dny a byla plná emocí. Takže zážitek," básnila. 

Praští do toho?

Zdá se ale, že na svůj vztah štempl nepotřebují a do manželství se nehrnou. „Rozhodně tohle není můj nesplněný sen. Takhle mi je dobře a občas mám strach, že pokud se věci až příliš vyšperkují, tak se mohou pokazit. Myslím si, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má své kouzlo,“ svěřila se Dara pro slovenský deník Nový čas. 

Zdroj článku