Přejít k hlavnímu obsahu

Dara Rolins sdílela první společnou fotografii. Na fanoušky se usmál Pavel Nedvěd i dcera Laura

Info ikona
Dara Rolins a Pavel Nedvěd

Dara Rolins (49) poslední dobou jenom kvete. Její láska, Pavel Nedvěd (49), je po Patriku Vrbovském, někdo, koho hrdě "představila" fanouškům a je vidět, že s ním plánuje budoucnost. Společné "rodinné" foto je toho důkazem.

Zpěvačka Dara Rolins byla vždy velmi silná a samostatná žena. Nikdy se netvářila jako někdo, kdo potřebuje muže k úplnému štěstí, nicméně jiskra v oku se jí přece jen zvětšila, když se dala dohromady s Pavlem Nedvědem. 

Velikonoční prázdniny na Floridě

Dara s dcerou Laurou si užívaly prázdniny za velkou louží. Ale nebyly samy! Přítele Pavla sice nechali v Turíně, za to s sebou vzali sestru Dary Janu s dětmi. ‚‚Po dlhej dobe späť, v Amerike! Lola má Veľkonočné prázdniny, tak sme vyrazili zohriať sa tentokrát na Floridu. A bonus k tomu, možno úplne prvý krát sa nám podarilo stretnúť sa tu v rodinnom kruhu. Ja a moja sestra a plný dom našich veľkých detí,’’ svěřila se fanouškům zpěvačka a sdílela video, jak si užívají krásy Ameriky.

Naše prázdniny končí

‚‚Naše prázdniny končia, od zajtra už Lolu volá škola a mňa v útorok vystupko v Tatrách. 14 dní prázdnin je na jej novej škole veľkorysý čas voľna, preto sme mohli odletieť do Ameriky a na ceste späť sa ešte zastaviť u Pavla, v Toríne. Aj vám prajeme pekný nedeľný večer a zajtra už šťastný štart do nového týždňa!,’’ napsala Dara svým fanouškům. 

Společné foto si fanoušci zamilovali

Ani Daře se nevyhnou rýpavé komentáře

‚‚Moc vám to sluší, přeji společné štěstí a lásku,’’ napsala jedna z fanynek k fotce a většina se shoduje, že Dara s Pavlem jsou krásný pár. Najdou se ale i tací, kteří pořád hledají nějaké ale. ‚‚Takhle to vypadá, když extrovert nutí introverta k focení a pozování na sociálních sítích….. Má to zapotřebí?,’’ napsala jedna ze sledujících. Dara nechala její rýpnutí prozatím bez komentáře, nicméně zastání rozhodně našla u dalších tisíců fanoušků. 

zdroj: Instagram

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.