Přejít k hlavnímu obsahu

Dara Rolins sdílela první společnou fotografii. Na fanoušky se usmál Pavel Nedvěd i dcera Laura

Dara Rolins (49) poslední dobou jenom kvete. Její láska, Pavel Nedvěd (49), je po Patriku Vrbovském, někdo, koho hrdě "představila" fanouškům a je vidět, že s ním plánuje budoucnost. Společné "rodinné" foto je toho důkazem.

Zpěvačka Dara Rolins byla vždy velmi silná a samostatná žena. Nikdy se netvářila jako někdo, kdo potřebuje muže k úplnému štěstí, nicméně jiskra v oku se jí přece jen zvětšila, když se dala dohromady s Pavlem Nedvědem. 

Velikonoční prázdniny na Floridě

Dara s dcerou Laurou si užívaly prázdniny za velkou louží. Ale nebyly samy! Přítele Pavla sice nechali v Turíně, za to s sebou vzali sestru Dary Janu s dětmi. ‚‚Po dlhej dobe späť, v Amerike! Lola má Veľkonočné prázdniny, tak sme vyrazili zohriať sa tentokrát na Floridu. A bonus k tomu, možno úplne prvý krát sa nám podarilo stretnúť sa tu v rodinnom kruhu. Ja a moja sestra a plný dom našich veľkých detí,’’ svěřila se fanouškům zpěvačka a sdílela video, jak si užívají krásy Ameriky.

Naše prázdniny končí

‚‚Naše prázdniny končia, od zajtra už Lolu volá škola a mňa v útorok vystupko v Tatrách. 14 dní prázdnin je na jej novej škole veľkorysý čas voľna, preto sme mohli odletieť do Ameriky a na ceste späť sa ešte zastaviť u Pavla, v Toríne. Aj vám prajeme pekný nedeľný večer a zajtra už šťastný štart do nového týždňa!,’’ napsala Dara svým fanouškům. 

Společné foto si fanoušci zamilovali

Královská rodina: Princ Lousi ví, jak na sebe strhnout pozornost! 4. narozeniny oslavil na pláži při rozkošném focení

Princ Louis slaví 4. narozeniny. Kate Middleton a nejmladší dítě prince Williama ví, jak na sebe strhnout pozornost. Jeho nejnovější fotografie na pláží milují fanoušci a rozplývají se, jak mladý princ roste do krásy. Podívejte se, jak mu to slušelo!
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ani Daře se nevyhnou rýpavé komentáře

‚‚Moc vám to sluší, přeji společné štěstí a lásku,’’ napsala jedna z fanynek k fotce a většina se shoduje, že Dara s Pavlem jsou krásný pár. Najdou se ale i tací, kteří pořád hledají nějaké ale. ‚‚Takhle to vypadá, když extrovert nutí introverta k focení a pozování na sociálních sítích….. Má to zapotřebí?,’’ napsala jedna ze sledujících. Dara nechala její rýpnutí prozatím bez komentáře, nicméně zastání rozhodně našla u dalších tisíců fanoušků. 

zdroj: Instagram