Přejít k hlavnímu obsahu

Dara Rolins jenom kvete! Společná fotka s Pavlem Nedvědem je toho důkazem

Info ikona
Dara Rolins

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins (49) se pochllubila zamilovanou fotkou se svojí polovičkou, Pavlem Nedvědem. Zdá se, že dvojice stále vrká jako hrdličky!

Zpěvačka Dara Rolins (49) před časem odtajnila svého aktuálního partnera. Nejde o nikoho jiného než o bývalého českého fotbalového reprezentanta Pavla Nedvěda (49). A zdá se, že je vše stále růžové a zalité sluncem. Zpěvačka dokonce prozradila, že si s jejím novým partnerem rozumí i dcera Laura. „Laura je z něj nadšená a hlavně on je nadšený z ní. Mám z toho strašnou radost, že si rozumějí,“ prozradila Dara pro slovenský deník Nový Čas a dodala: „Chci, aby mi bylo výrazně lépe, ale ne ve smyslu materiálním, ale pocitovém, v tom štěstí pro mě a pro ni, co se teď stalo.“

Jak si Dara přála, tak se děje

Na nejnovější fotce, kterou zpěvačka sdílela se svými fanoušky, je se svým partnerem, který se na ni zamilovaně směje. Nejen fanoušci jsou šťastní, že zpěvačka našla novou lásku. Fotku okomentovala třeba i čerstvá maminka Monika Marešová. 

 

O vztazích se vyjádřila již dříve u společné fotky s Nedvědem

„Myslím, že každý vztah – i ten, který ‚nedopadne‘, má v našich životech místo a opodstatnění. Resp. CO znamená ‚nedopadne‘?! VŠECHNO má totiž svůj čas a význam. I to, že se něco stane a po čase skončí, nemusí být tragédie, ale vývoj. Prostě život. Člověk nemusí ‚brečet‘, jak si někteří dost nelogicky a automaticky u rozchodu dvou lidí myslí. Může jít o vysvobození, překlopení do stavu, po kterém člověk již nějakou dobu toužil,“ začala zpěvačka na Instagramu svůj příspěvek. „Někdy za půl roku prožijete víc než za šest. Pravdou je, že absence toho pocitu a možnosti rozhodovat se ve vztahu svobodně, bez asistence publika je v našem případě pěkně na prd, to přiznávám upřímně a na rovinu. Každý jeden vztah mě formoval. A proto mám respekt pro každého člověka, který mě kdy udělal šťastnou. A stejně tak pro minulost každého mého partnera,“ napsala Dara Rolins. 

„Vždy mi vadilo, když muž, který mi vstoupil do života, nemluvil pěkně o své bývalce. Je to takový varovní signál pro zkažený charakterový rys, (pokud víte, co myslím). Ať žije KAŽDÁ láska. Nová, stará, dospělá, dětská, prázdninová, naše, vaše. Ať je věčná ve svém čase a v každé podobě! Mělo to být jen takové malé hlášení o tom, že je u mě všechno v pořádku,“ dodala.

zdroj: Instagram

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.