Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová je po třech měsících vztahu potřetí těhotná. Partneři spolu ještě ani nežijí

Libující si v pozornosti-tak by se dal označit pár Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37). Agáta potvrdila médiím zcela předčasně, že je těhotná a strhla se mela! Agáta tím ovšem potvrzuje svoji pověst rebelky a té, která jednoduše skandály miluje!

Chystá se velké stěhování

Influencerka Agáta Hanychová snad „nezinfluenceruje“ příliš mnoho svých fanoušků. Tři muži, tři dětí a to poslední dítě je oznámeno tři měsíce po začátku vztahu. Jaromír Soukup bude tak v 53 letech potřetí tatínkem a údajně je v plánu i velké stěhování rodin. Soukup bydlí blízko Průhonic, a tak se bude pravděpodobně Agáta stěhovat přes celou Prahu spolu s dětmi.

Jak už to tak u Agáty bývá, nevydala žádné oficiální prohlášení, jednoduše na otázku během rozhovoru deníku Blesk, odpověděla, že je těhotná. 

Video plné vzpomínek

Když slavila Mia 5 let, Agáta vytvořila dojemné video, které pamatuje narození její milované dcery. Na videu nechybí ani tatínek Jakub Prachař. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Agáta má prvního syna Kryšpína s Mirkem Dopitou, druhé dítě, dceru Miu, má s hercem Jakubem Prachařem.

 

Co na to Soukup?

Jaromír Soukup na veřejnosti žádné drama nepodporuje, a tak se vyjádřil velmi slušně a stroze kek kauze "dtě Jaromíra Soukupa". „Už nějakou dobu to víme a vy to víme ode dneška. Jsme šťastní,“ pronesl hrdě Jaromír Soukup na Instagramu Agáty. 

Zdroj článku