Přejít k hlavnímu obsahu

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

Info ikona
Sandeva, Prachař

Zatímco Agáta Hanychová (37) odpočítává poslední dny do narození Rozárky, kterou počala jen po pár týdnů trvajícím vztahu s mediálním guru Jaromírem Soukupem (53), Sara Sandeva (25) si vyzvedává těhotenský průkaz. Podle všeho má mít úspěšně za sebou první trimestr. Mie Prachařové (5) tak letos přibydou sourozenci hned dva.

Těhotenství Sara Sandeva ani Jakub Prachař (39) ještě oficiálně neoznámili, podle vyjádření informátora z blízkého okolí herečky se však už dělají i škrty v divadelních představeních, kde Sara účinkuje. Podle dobře informovaného zdroje je Sandeva ze své nové životní role nadšená. Miminko bylo patrně v plánu, už v listopadu v roce 2021 se totiž Prachař několikrát zmínil, že s kráskou s makedonskými kořeny hodlá založit rodinu. Že své rozhodnutí myslí vážně opakovaně prozradil mezi řečí také v soutěžním pořadu Česko-Slovensko má talent, kde po výkonu jednoho ze soutěžících prohlásil: „Prosím vás, já nechci umřít, já jsem měl v plánu založit další rodinu." 

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

svetzeny.cz

Jako na drátkách

Zatímco zpočátku páru, které svedlo dohromady natáčení seriálu Dvojka na zabití, okolí nedávalo mnoho šancí, posléze se ale ukázalo, že Prachař po boku mladší partnerky našel to, co hledal. Sandeva obstála i v první zatěžkávací zkoušce, kterou byl Jakubův nepříliš poklidný rozvod s Agátou. Plusové body na stranu krásné herečky pak připisuje i to, že si jí zamilovala celá Jakubova rodina. „Moc se mi líbí, jsem šťastná, že jsou spolu. A doufám, že jim to vydrží,“ vychválila novou „snachu“ podle deníku eXtra.cz Prachařova maminka, Dana Batulková (64). Přiznala také, že je ráda, že se Jakub po jejím boku prý i uklidnil.

Ani Jakub na adresu své partnerky nešetří chválou a veřejně se nebojí ukázat svůj obdiv, což je na jeho poměry velkou změnou. „Mám doma mezinárodní hvězdu, jsem na tebe pyšný, lásko,“ vysekl jí například poklonu na sociálních sítích po premiéře filmu z dílny makedonských tvůrců, kde Sandeva hraje hlavní roli.

Jídelníček podle Madonny: V 64 letech se pyšní dokonalou figurou, a přesto si pochutnává na hranolkách a pizze

svetzeny.cz

Jedno, anebo raději tři?

Pohlaví miminka by mělo být známo podle našich výpočtů koncem května. Zda si pár nechá toto tajemství pro sebe, nebo se o svou radost podělí, není zřejmé. Porodit by herečka pak měla na začátku podzimu.

Jakub má Miu ve střídavé péči, celý týden tedy tráví děvčátko s tátou a Sarou nebo babičkou, Danou Batulkovou. Ani to ale Saru neodrazuje od plánů na početnou rodinu. Už několikrát se nechala slyšet, že u jednoho dítka rozhodně zůstávat nechce.

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku