Přejít k hlavnímu obsahu

Těhotná Agáta Hanychová popsala fanouškům svoje intimní chvilky se Soukupem: "Čím větší břicho, tím lepší"

Agáta Hanychová (37) vládne českému internetu, a ať už ji milujete nebo nenávidíte, každý sleduje její život. Modelka v nejnovějších příspěvcích promluvila a nadcházejícím porodu, ale i o intimních chvilkách s jejím partnerem Jaromírem Soukupem.

Agáta Hanychová zažívá vskutku turbulentní chvíle od doby, kdy oznámila vztah s Jaromírem Soukupem a následné těhotenství. Jeden skandální výrok za druhým, titulky bulvárních novin jsou téměř každodenním chlebem a nechybí ani zdravotní problémy a smutné rozloučení s milovanou babičkou.

Agáta popsala svoje těhotenství

Agáta odpovídala fanouškům na zvídavé dotazy na své sociální platformě a nevyhnula se otázce, jak prožívá těhotenství, jestli poklidně nebo naopak. Slavná kráska měla jasnou odpověď: „Nervy, nervy a taky nervy,“ řekla rozhodně a prozradila, že jméno mají se svým milovaným Jaromírem dávno vybráno. „Pro holku máme Rozárku a pro kluka žádný, protože víme, že to bude holka.,“ pronesla Agáta, která je aktuálně nemocná.

Vojta Kotek poprvé ukázal svého syna: Malý Hubert pózuje na fotografii s pyšnými rodiči

Za pár dní oslaví Vojta Kotek (34) 35. narozeniny a do nového roku vstupuje jako ženatý muž a tatínek syna Huberta. Kromě pracovních úspěchů pro něj byl rok 2022 plný změn a životních momentů. Se svými fanoušky se nyní pochlubil fotografií, kde je milovaný syn Hubert konečně vidět.
svetzeny.cz

Třetí porod má Agáta naplánovaný

Modelka má jasno i v tom, jak by chtěla rodit a jako ostřílená maminka říká: „Chci rodit přirozenou cestou, tak jak jsem rodila obě dvě děti. Tak doufám, že to všechno klapne a bude to moct bejt přirozeně,“ říká.

Dotaz na intimní život ji rozesmál

Někteří fanoušci by nejradši se svými oblíbenci byli i v ložnici, a tak se jedna z fanynek neubránila pokušení a zeptala se, jak prožívá Agáta sex v těhotenství s Jaromírem. Pobavená modelka byla nadšená. „No to je alespoň nějakej dotaz!“ zasmála se a ironicky dodala: „Skvěle. Já myslím, že čím větší břicho, tím je to lepší,“ pronesla s humorem sobě vlastním.

Zdroj článku