Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová kápla božskou ohledně Soukupa a prozradila, jak se cítí. Fanoušci s ní neměli slitování

Agáta Hanychová prožívá krásné zamilované období s Jaromírem Soukupem. Jsou opravdovým "power couple" a plní titulky všem novin a webů. Nyní se Agáta otevřela svým fanouškům, podpory se ovšem nedočkala.

Agáta sdílela fotografii své dcery Mii s Jaromírem Soukupem u moře a napsala: "V životě chcete jedno…mít stabilní rodinu a nepos*at to…stalo se……holka po rozvodu se v tom plácá…ale upřímně holky moje, je mi fajn a druhá šance funguje:)"

Fanoušci se pustili do Agáty

Vlídných slov ale Agát od fanoušků moc nezískala. "Prej po rozvodu se v tom plácá, ta se v tom plácala vždycky," napsal jeden ze sledujících a další se hned přidal: "Už je to měsíc? Počkáme další dva a uvidíme, kdo bude další."

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Kráska Emily Ratajkowski oznámila rozvod a pak pózovala nahá na zemi vedle psa

Emily Ratajkowski a Sebastian Bear-McClard se rozešli. Ti dva se vzali v roce 2018 po bouřlivé romanci a teď je všemu konec. Emily ale podle svého Instagramu nijak nesmutní. Přichází totiž jedna odvážná fotka za druhou.
svetzeny.cz

Ne všichni ovšem Agáta odsoudili. Fanoušci jí přejí štěstí a doufají, že s Jaromírem překoná svoje pověstné tři měsíce. "Moc ti to přeju....život není jednoduchej, nemáš moc dobrou vizitku, ale každýmu po tom může být ho*no...... buď šťastná a užívej života," zní jeden z komentářů. 

Agáta je zamilovaná až po uši

Fanoušci si pochvalují především to, že má Agáta konečně "chlapa a ne kluka". Podstatné ovšem stejně zůstává, jak zvládne Agáta kočírovat vztah s boháčem Soukupem, a jak se ona cítí. Oči všem sledujících, ať už přejícím nebo ne, jsou na ni ovšem upřeny stále. A každý z fanoušků má pocit, že může soudit nebo podporovat.