Přejít k hlavnímu obsahu

Kráska Emily Ratajkowski oznámila rozvod a pak pózovala nahá na zemi vedle psa

Info ikona
Emily Ratajkowsi

Emily Ratajkowski a Sebastian Bear-McClard se rozešli. Ti dva se vzali v roce 2018 po bouřlivé romanci a teď je všemu konec. Emily ale podle svého Instagramu nijak nesmutní. Přichází totiž jedna odvážná fotka za druhou.

Emily Ratajkowski a Sebastian Bear-McClard se rozešli. V pondělí zdroj blízký Emily prozradil novinku časopisu People.

"Nedávno se rozešli. Bylo to Emino rozhodnutí. Daří se jí dobře. Je silná a soustředí se na svého syna. Miluje být mámou," řekl deníku zasvěcenec a dodal, že Ratajkowski plánuje podat žádost o rozvod.

Prvně bez prstenu, teď rozvod

Nedávno se začaly šířit zvěsti o stavu vztahu páru, když byla Emily spatřena bez prstenu. V poslední době také zveřejňuje na svém Instagramu velmi odvážné obrázky, čímž plameny ještě rozdmýchává.

Britney Spears koupila dům za téměř 300 milionů korun. Nechybí zde bazén, tobogán ani kino, to vše v zámeckém stylu

svetzeny.cz

Krátké randění znamenalo i krátké manželství

Pár byl poprvé spojen již v roce 2018, kdy byli spolu spatřeni v Los Angeles. Po bouřlivé romanci se tito dva uvázali na radnici v New Yorku jen několik týdnů poté, co poprvé vyvolali fámy o randění. Ti dva pak v březnu 2021 přivítali na svět svého syna Sylvestra Apolla. Emily poprvé oznámila své těhotenství v rozhovoru pro Vogue, ve kterém napsala, že nebudou sdílet pohlaví svého dítěte, dokud ho bude čekat.

Pohlaví dítěte neznají ani rodiče, dle slov Emily

„Když s manželem řekneme přátelům, že jsem těhotná, jejich první otázka po ‚Gratulaci‘ je téměř vždy ‚Víš, co chceš?‘,“ popsala. "Rádi odpovídáme, že pohlaví nebudeme znát, dokud našemu dítěti nebude 18 a že jim to pak dáme vědět."

Zdroj: Instyle.com