Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears koupila dům za téměř 300 milionů korun. Nechybí zde bazén, tobogán ani kino, to vše v zámeckém stylu

Info ikona
Britney Spears

Nahlédněte s námi do nové pevnosti Britney Spears. Ta se po svatbě přestěhovala do tohoto luxusního sídla, které ji stálo téměř 300 milionů korun. Jak bydlí celebrita, kterou znají po celém světě? Ukážeme vám to!

Calabasas v Kalifornii vítá nové obyvatele. A těmi není nikdo jiný, než slavná Britney Spears se svým manželem. Sídlo je vybaveno dostatečným zabezpečením a vypadá spíš jako pevnost. Britney si tak může být jistá, že bude mít klid od otravných novinářů nebo ex manželů. Mezi její nejbližší sousedy patří Travis Baker a Kourtney Kardashian.

Místnost na balení dárků

Nebyla by to Britney, aby její dům neměl nějakou zvláštnost. Mimo mokrého baru, kina pro deset osob s prostorovým zvukem Dolby nebo vinného sklípku, je zde i místnost věnovaná výhradně na balení dárků. Ano, čtete dobře!

Zámecký styl Britney není cizí

Dům byl postaven v roce 2008. Nabízí šest ložnic a devět koupelen rozložených na více než 1 000 metrech čtverečních. Najdete zde ocelové vstupní dveře na zakázku, podlahy z tvrdého dřeva a kamene, klenuté stropy, široké klenuté chodby, lustry na míru a další zvláštnosti, které dodávají rezidenci zámecký nádech.

Cameron Diaz vlastní dům, ze kterého vám spadne brada: Luxusní sídlo stálo téměř 300 milionů korun!

svetzeny.cz

Tobogán, vodopád i mramorová vana

Kdyby vám dům nepřišel stále dost luxusní, Britney má v koupelně mramorovou vanu, parní sprchu, na zahradě nechybí bazén se stupňovitým vodopádem a tobogánem a garáží pro pět aut.

Zdroj: Insider