Přejít k hlavnímu obsahu

Z bydlení Kourtney Kardashian přechází zrak! Nejkrásnější výhled, ale i nepřekonatelná jednoduchost za miliony dolarů

Info ikona
Kardashian

Pokud máte rádi Kourtney Kardashian, pak se určitě musíte podívat na její pozemek v Palm Springs ! Dlouholetá hvězda reality show "Keeping Up With the Kardashians" koupila na konci května příbytek se šesti ložnicemi za více než 10 milionů dolarů, podle Us Weekly .

Spolu s Kourtney zde vlastní dům i její matka, Kris Jenner. Kriss koupila nemovitost v rámci exkluzivní komunity nazvané The Madison Club v roce 2018 podle několika publikací.

Kourtney a Kriss jsou sousedky

Kris i Kourtney utratily každá neuvěřitelných 12 milionů dolarů za dům o rozloze 14 500 čtverečních stop, který také nabízí 11 000 čtverečních stop obytného venkovního prostoru. Co se týče výzdoby? Kris, Kourtney a zbytek rodiny určitě vědí něco o tom, jak si vybalit své honosné domy.

„Pokud jde o zdobení jejich domovů, nešetří žádné náklady,“ prozradil zdroj Life & StyleMezi natáčením svých show doma, zábavou a pořádáním večírků a předváděním svých prostor na Instagramu se starají o to, aby jejich domovy byly vždy dokonalé. Kourtney si v průběhu let sama pohrávala s prací jako návrhářka, protože je pro to nadšená," řekl zdroj. "Opravdu ráda navrhuje svůj venkovní prostor tak, aby byl klidný a vhodný pro ni a děti."

Neuvěřitelná rozloha domu

Nemovitost se rozkládá na ploše více než 9 000 čtverečních stop a nachází se na téměř hektaru a je vybavena připojeným penzionem. 

Info ikona
Bydlení

Mezi další vybavení patří vlastní bar a vinárna, velký "nekonečný" bazén, lázně a golfové hřiště navržené Tomem Faziem pro 15 odpališť. Rozměrné skleněné dveře se odsouvají a hladce propojují vnitřní a venkovní bydlení s venkovní kuchyní a vlastními krbovými prvky.

Info ikona
Bydlení

Velký pokoj se může pochlubit otevřeným půdorysem.

Prohlédněte si bydlení Kourtney Kardashian

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.