Přejít k hlavnímu obsahu

Drama nekončí ani po rozvodu. Veronika Žilková odtajnila měsíční příjmy Stropnického

Rozvod Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) bylo pořádné haló. Je to plus minus rok, co je dvojice od sebe a rozvod zasáhl jejich manželství po více než 15 letech. Poslední dokumenty o výživném byly podepsány na plotě a Žilková práskla, jaký je měsíční příjem Stropnického. Protočí se vám panenky!

Dáda Patrasová v ohrožení. Zběsile ji nahání vdovec po Bartošové, Josef Rychtář. Citové vydírání, ale i rady ke správnímu řízení

Ani ve snu by Dádu Patrasovou (67) nenapadlo, ze se stane objektem zájmu Josefa Rychtáře (65). Vdovec po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) bombarduje herečku jednou zprávou za druhou. Měla by se Dáda cítit v ohrožení?
svetzeny.cz

Málokdo je tak otevřený jako právě herečka Veronika Žilková. Několikrát zmínila ostrá fakta o životě se Stropnickým, popsala svoje pocity a také se nebojí do nejmenších detailů vysvětlovat svoje soukromé záležitosti. Pořadu Showtime popsala, proč nakonec kývla na dohodu s „panem Stropnickým“, jak mu nyní exmanželka říká. „Měli jsme připravenou dohodu, kterou jsem iniciovala já, protože zaprvé nemám peníze na právníky, zadruhé mě to vnitřně stále traumatizuje a zatřetí bude mít Kordulka osmnáct v září, takže kdybych ten soud neukončila a neustoupila otcovi dítěte, tak by to dítě 21. září stálo proti otci v soudní síni,“ řekla Veronika, která se snaží za každou cenu ochránit svoji milovanou dceru Kordulu.

Roman Šebrle ostrouhal! Rozvedený proutník je zase svobodný. Nový vztah nevydržel

Kdo chce moc, nemá nic. Roman Šebrle (48) je nenapravitelný milovník žen. Během rozvodu se svojí krásnou manželkou začala romance s brněnskou cukrářkou a zdálo se, že Šebrle je až po uši zamilovaný. Vztah je ale minulostí a tak Šebrle zůstal sám.
svetzeny.cz

Žilková mluví o nové rodině

Jako by toho dramatu nebylo málo, Veronika naznačila i budoucí plány svého exmanžela. „Je nás hodně, můžeme jí tu lásku nahradit… Tu se tatínek teď rozhodl investovat do nové partnerky, nové rodiny a nových dětí.“

Práskla, kolik bere Stropnický

Peníze jsou vždy velkým tématem během rozvodového řízení a ani tady se tomu nedalo vyhnout. Žilková byla sama překvapená, kolik její muž měsíčně vydělá. „Jak jsem se u soudu o výživné naší dcery Korduly dozvěděla – do té doby to pro mě bylo utajené – jeho příjem je 480 tisíc korun měsíčně. Značnou část tvoří jeho vysoký plat,“ práskla herečka Blesku. V jejích výpovědí je patrné, že Stropnický nejeví zájem o svoji dceru a zřejmě tedy ani neměl chuť podílet se významně na jejím výživném. Podle nejnovějších informací ale na svém postu velvyslance končí.

Zdroj článku