Přejít k hlavnímu obsahu

Dáda Patrasová v ohrožení. Zběsile ji nahání vdovec po Bartošové, Josef Rychtář. Citové vydírání, ale i rady ke správnému řízení

Ani ve snu by Dádu Patrasovou (67) nenapadlo, ze se stane objektem zájmu Josefa Rychtáře (65). Vdovec po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) bombarduje herečku jednou zprávou za druhou. Měla by se Dáda cítit v ohrožení?

Samozvaný spasitel žen má Patrasovou v hledáčku už nějaký ten čas a rozhodně ve své snaze navázat s ní vztah nepolevuje. ‚‚Dádo, Felix není normální. A ty novinářský svině si nedají pokoj. Snaží se vás dohnat jako Ivetku na samé dno!” stojí například v jedné z mnoha sms, kterými Rychtář bombarduje Dádu. 

Rada nad zlato

Vdovec si vždy najde nějakou příležitost, aby herečce napsal. Po nedávném Dádině excesu, kdy údajně pod vlivem nějaké té skleničky nabourala auto, nelenil a přišel s pomocí, jak se z nehody vykroutit. Patrasová totiž na místě odmítla test na alkohol. ‚‚Pokud si vás pozvou ke správnímu úřadu, tvrďte, že vám bylo zle z horka a od rána jste zvracela. Proto jste odmítla dechovou zkoušku,” radil podle webu Sedmicka.cz Rychtář, jak obejít zákon a vyhnout se trestu. Evidentně s tím má sám velké zkušenosti.

Mohlo by se vám líbit

‚‚Alkoholička” Tereza Ramba o náročném natáčení nového filmu: ‚‚Skoro jsem se pozvracela!”

Když dostala Tereza Ramba (33) nabídku na novou roli ve filmu Zápisník alkoholičky, původně ji chtěla odmítnout. Aby také ne, když se během čtení scénáře s nelehkým tématem málem pozvracela a ke kývnutí na drsnou postavu museli herečku přesvědčit až její nejbližší.
svetzeny.cz

Citové vydírání

Když královna dětských srdcí na zprávy nereagovala, Josef přitvrdil. Zkusil zahrát na city přes záletného manžela, Felixe Slováčka (80), jenž Dádu už mnohokrát veřejně zostudil a bez uzardění si vychutnával přítomnost o mnoho let mladších krasavic. ‚‚Nechápu Felixe. Vůbec vám není oporou. Žije si svůj život, namísto aby vám byl oporou a odčinil to, co udělal!" napsal vdovec na adresu nevěrníka. Po mnoha letech se saxofonistou ale Dáda ví své a přesto, že mnohokrát visela ve vzduchu otázka rozvodu, nikdy k ní nedošlo. A psychopatický pisálek na tom rozhodně nic nezmění.  

Mohlo by se vám líbit

Pikantní překvapení na oslavě narozenin Felixe Slováčka: Milenky i Dáda na jednom místě! Možná poteče krev

Bylo jasné, že osmdesátiny Felixe Slováčka budou velkolepé. Že se ale pod střechou Lucerny sejde manželka Dáda Patrasová (67), bývalá milenka Lucie Gelemová (40) a vnadná diva Lenka Dragounová (35), ke které se Felix pohotově lísal na premiéře snímku Jan Žižka, to je teprve gól.
svetzeny.cz

Neznám ho a nerozumím mu

V herečce se Rychtář ale vzhlédl a nenechá ji vydechnout. Dádě občas přistane zpráva s přáním hezkého dne nebo fotografie květiny. Úsměvné na tom je, že tváří v tvář se ale zatím k Dádině štěstí nepotkali. ‚‚Pana Rychtáře neznám, nikdy jsem ho neviděla, a i když jsou jeho zprávy milé, vůbec jim nerozumím. S Ivetou Bartošovou mě přece vůbec nemůže srovnávat!" uvedla Patrasová. Chování šíleného vdovce trošku zavání stalkingem a Dáda by se rozhodně měla mít na pozoru. Všichni máme bohužel v paměti, jakým způsobem Iveta dobrovolně ukončila svůj život…

Dádě nadbíhají muži celý život.
Zdroj článku