Přejít k hlavnímu obsahu

‚‚Alkoholička” Tereza Ramba o náročném natáčení nového filmu: ‚‚Skoro jsem se pozvracela!”

Když dostala Tereza Ramba (33) nabídku na novou roli ve filmu Zápisník alkoholičky, původně ji chtěla odmítnout. Aby také ne, když se během čtení scénáře s nelehkým tématem málem pozvracela a ke kývnutí na drsnou postavu museli herečku přesvědčit až její nejbližší.

Legendární fotografie z balkonu: Princ George se zapsal do historie, král a královna pozdravili statisíce fanoušků

Královská rodina završila korunovační den krále Charlese a královny Camilly tím, že se sešla na balkóně paláce a pozdravila příznivce v Londýně. Princ George (9), princezna Charlotte (8) a princ Louis (5) se připojili k dědečkovi v jeho velký den spolu se svými rodiči, princem Williamem a Kate Middleton .
svetzeny.cz

Příběh maminky, která se během prvního roka mateřství postupně propijí k tvrdé závislosti na alkoholu byla pro Terezu velkou výzvou. Představitelka pohádkových princezen nebo osudových krásek v odlehčených komediích zcela opačnou roli hodně zvažovala.

Necítila jsem se na to

Když jsem četla tenhle scénář, skoro jsem se pozvracela. Můj manžel, maminka a moje manažerka mě museli přesvědčit, že už je čas. Já jsem se na to vlastně ještě necítila, ale možná už bych se na to necítila nikdy,” prozradila Tereza v pořadu Blízká setkání s tím, že za sebou mají ⅔ filmu a pokračovat se bude v červnu. Není se čemu divit, takhle těžké téma potřebuje trochu oddechu a pauza je dle hereččiných slov to nejlepší, co mohli udělat.

Takto vypadá Tereza Ramba v nové roli:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zamilovaný Ondřej Brzobohatý porušil zásadu mlčenlivosti o soukromém životě: ‚‚Milujte se! Stojí to sakra za to!”

Láska dělá divy! Své o tom ví Ondřej Brzobohatý (40), který je už více než rok šťastný ve vztahu s Danielou Písařovicovou (44). Vedle dlouhonohé moderátorky jen září a jindy velmi zásadový hudebník a herec porušil jedno ze svých pravidel. Poprvé se na sociální síti podělil o společný snímek se svou milou a veřejně se vyznal ze svých citů.
svetzeny.cz

Musela na terapii

Film se natáčí podle stejnojmenného knižního bestselleru Michaely Duffkové (31) a jejího pravdivého životního příběhu. O to náročnější byla pro Terezu příprava na roli matky alkoholičky. ‚‚Trvala zhruba dva, tři měsíce. Hodně jsem to probírala s režisérem Danem Svátkem a začala jsem chodit na psychosomatickou terapii,“ popisuje Ramba, že filmový boj s démonem alkoholem se jí, jako maminky velmi dotýká.

Bojí se vyhledat pomoc

„V mateřství jsem se našla, miluji být máma a mám to štěstí, protože každá žena to tak nemá. Takže si tohle dokážu představit a proto je důležité tento příběh vyprávět, třeba pro maminky, které doma sedí a bojí se vyhledat pomoc,“ dodala křehká herečka, jenž má s manželem, akrobatem a tanečníkem Matyášem Rambou (33) tříletého Mikoláše a roční Miru. 

Zdroj článku