Přejít k hlavnímu obsahu

Zamilovaný Ondřej Brzobohatý porušil zásadu mlčenlivosti o soukromém životě: ‚‚Milujte se! Stojí to sakra za to!”

Láska dělá divy! Své o tom ví Ondřej Brzobohatý (40), který je už více než rok šťastný ve vztahu s Danielou Písařovicovou (44). Vedle dlouhonohé moderátorky jen září a jindy velmi zásadový hudebník a herec porušil jedno ze svých pravidel. Poprvé se na sociální síti podělil o společný snímek se svou milou a veřejně se vyznal ze svých citů.

Na počátku rodícího se vztahu milenci tajili vzájemnou náklonnost a trvalo delší dobu, než se na veřejnosti předvedli jako oficiální pár. I poté se ke svému soukromí odmítali vyjadřovat a chtěli si vychutnávat přítomnost jen toho druhého bez všetečných dotazů a pozornosti fotografů. Především Ondřej, jenž vždy utrousil, že je šťastný a dále se o své nové partnerce odmítal bavit. Všechny tak nyní překvapil upřímností slov u společné fotky z dovolené.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Životní štěstí

‚‚Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to!” napsal hudebník k vysmátému snímku s Danielou, ze kterého čiší pohoda, klid a souhra. ‚‚No to je taky dost, žes mě někam vyvez…,” okomentovala Písařovicová vtipně příspěvek svého vyvoleného. Tihle dva se zkrátka skvěle doplňují a předvedli světu, že jejich láska jen sílí a Ondřej je do starší moderátorky zamilovaný až po uši. 

Mohlo by se vám líbit

Zesnulí rodiče, Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl, očima Artura. Nečekaně otevřená zpověď jejich milovaného syna

Artur Štaidl zavzpomínal na maminku Ivetu Bartošovou (†48) i tatínka Ladislava Štaidla (†75). Zpívání na Vánoce a skvělé dovolené. Přesto, že Artur Štaidl (26) vyrůstal po boku slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a neméně slavného skladatele Ladislav Štaidla (†75) světla kamer a blesky fotoaparátů nevyhledává, spíš naopak. Společenským akcím se vyhýbá a když už někam zavítá, snaží se splynout s davem. Nyní ale udělal velkou výjimku a dojemně zavzpomínal na své rodiče.
svetzeny.cz

Kuchařová nezvládla rozchod

Zdá se tak, že ze syna legendárního herce Radoslava Brzobohatého (†79) konečně spadla veškerá tíha propíraného rozchodu a následného rozvodu s modelkou Taťánou Kuchařovou (35), která nevydýchala hudebníkův odchod za jinou. A zatímco Ondřej se na adresu své bývalé ženy zdržoval veškerých komentářů, protože mu to přišlo nedůstojné, Miss World 2006 si nebrala servítky a naopak velmi ráda veřejně Brzobohatého očerňovala. Kde je pravda a co bylo příčinou rozvodu, ale vědí jen oni dva… 

Zdroj článku