Přejít k hlavnímu obsahu

Zesnulí rodiče, Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl, očima Artura. Nečekaně otevřená zpověď jejich milovaného syna

Info ikona
Bartošová

Artur Štaidl zavzpomínal na maminku Ivetu Bartošovou (†48) i tatínka Ladislava Štaidla (†75). Zpívání na Vánoce a skvělé dovolené. Přesto, že Artur Štaidl (26) vyrůstal po boku slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a neméně slavného skladatele Ladislav Štaidla (†75) světla kamer a blesky fotoaparátů nevyhledává, spíš naopak. Společenským akcím se vyhýbá a když už někam zavítá, snaží se splynout s davem. Nyní ale udělal velkou výjimku a dojemně zavzpomínal na své rodiče.

Jiřina Bohdalová poprvé ukázala svoji blízkou rodinu. Vnuci i praneteře přijeli na oslavu 92. narozenin až ze Švédska

Legendární herečka Jiřina Bohdalová oslavila 92. narozeniny a dárek dostala vskutku velkolepý. Až ze Švédska přijeli členové rodiny a fanoušci si je díky Simoně Stašové mohli vůbec poprvé prohlédnout. Jak vypadají vnuci, synovec a praneteře slavné české herečky?
svetzeny.cz

Svého času byl Artur pod neustálou ‚‚palbou” otázek a dotazů. Stalo se tak před devíti lety, kdy jeho maminka dobrovolně ukončila život pod koly jedoucího vlaku. Dospívající chlapec se obrnil hradbou mlčení a své soukromí si hlídal jako ostříž. Čas ale všechny rány postupně hojí a Artur poodkryl dětství ve slavné rodině.

Hodně se slavilo a zpívalo 

O své mamince mluví Artur s láskou, i přesto, že se coby puberťák musel vyrovnat s její ztrátou. ‚‚Zpívání u nás bylo vždycky dost. S mamkou mám spojené převážně Vánoce, to jsme slavili hodně, vždycky se zpívalo, zdobil se barák, na to si vzpomínám,” svěřil zpěvaččin jediný potomek v pořadu Život ve hvězdách. ‚‚Je pravda, že už jsem moc ani potom Vánoce neslavil a až teď se k tomu zase vracím, takže je to fajn a připomínám si to," dodal mladý muž.

Kolečko prolomil hradbu mlčení o tajné svatbě s Vignerovou: "Byla lepší než ta první," říká

Konečně kápl božskou. Scenárista Petr Kolečko (39) poprvé prozradil detaily utajené veselky s modelkou Anetou Vignerovou (35). Rychloakce na pohodu a svědkem první, kdo šel okolo s platnou občankou. Detaily svatby, která proběhla 14. března na Novoměstské radnici si novomanželé nechávali dlouho pro sebe. Nátlaku okolí však scenárista nakonec podlehl a alespoň něco málo o skromném obřadu prozradil.
svetzeny.cz

S tátou jsem hodně cestoval

Po Ivetině smrti se Artur přestěhoval k tátovi, se kterým měl také velmi hezký vztah, i když se rodiče rozešli. ‚‚U tatínka se mi vybavují dovolené, ty byly skvělé. Hrozně rád cestuju, opravdu mě to baví a s tátou jsem toho procestoval hodně. Měli jsme možnost poznávat nové kultury a to mě vždycky bavilo," zavzpomínal na geniálního skladatele, jenž před dvěma lety zemřel na následky onemocnění covidem- 19.

Takto vypadá Artur nyní

Info ikona
Artur Štaindl

Začal studovat psychologii

Osud si tak s Arturovým životem nemile pohrál, ale o to je silnější. Po rodičích podědil hudební geny a svého času dokonce založil kapelu. ‚‚Už dlouho nevystupuju s kapelou, od roku 2018, kdy jsme to ukončili úplně. Momentálně studuju a k tomu nějaká práce," prozradil na závěr, co ho v současné době mimo krásné přítelkyně naplňuje. 

Zdroj článku