Přejít k hlavnímu obsahu

Kolečko prolomil hradbu mlčení o tajné svatbě s Vignerovou: "Byla lepší než ta první," říká

Konečně kápl božskou. Scenárista Petr Kolečko (39) poprvé prozradil detaily utajené veselky s modelkou Anetou Vignerovou (35). Rychloakce na pohodu a svědkem první, kdo šel okolo s platnou občankou. Detaily svatby, která proběhla 14. března na Novoměstské radnici si novomanželé nechávali dlouho pro sebe. Nátlaku okolí však scenárista nakonec podlehl a alespoň něco málo o skromném obřadu prozradil.

Lepší než ta první

Do chomoutu vstoupil Petr už podruhé. ‚‚Bylo to opravdu rychlé, ale musím říct, že druhá svatba byla o hodně lepší než ta první. Na té první bylo strašně moc lidí a chaos, tady jsme byli jen ve čtyřech," řekl webu Blesk.cz scenárista z jehož pera vznikly úspěšné seriály jako je MOST! nebo Osada. O tom, že veselka s modelkou, s níž má tříletého syna Jiřička byla spontánní akci, svědčí i fakt, že svědek, kterého si Kolecko vybral neměl v den ‚‚D” čas. 

Kdo měl občanku stal se svědkem 

Svazek měl posvětit Petrův herecký kolega. ‚‚Měl mi jít Kuba Prachař, ale v ten den musel pracovně odjet, tak nakonec mi za svědka šel kamarád Prokop,” prozradil ženáč. ‚‚Za svědka šel ten, kdo zrovna měl platnou občanku," dodal s humorem sobě vlastním Kolečko, jenž má pro ženy zřejmě neskutečné kouzlo a charisma.

Mohlo by se vám líbit

Jiřina Bohdalová poprvé ukázala svoji blízkou rodinu. Vnuci i praneteře přijeli na oslavu 92. narozenin až ze Švédska

Legendární herečka Jiřina Bohdalová oslavila 92. narozeniny a dárek dostala vskutku velkolepý. Až ze Švédska přijeli členové rodiny a fanoušci si je díky Simoně Stašové mohli vůbec poprvé prohlédnout. Jak vypadají vnuci, synovec a praneteře slavné české herečky?
svetzeny.cz

Vztahové kolečko se dotočilo

Nečekaná svatba byla pro všechny velkým překvapením vzhledem k okolnostem, které se odehrávaly v uplynulých měsících.  Do partnerského soužití totiž vstoupila herečka Denisa Nesvačilová (31) a scenárista v jednu chvíli přebíhal od zrzky k dlouhonohé modelce a naopak. Denisu udržoval ve sladké nevědomosti, ze jen ona je tou vyvolenou, když jí pouhých deset dnů před sňatkem s Vignerovou ruku v ruce vyvedl na předávání cen Český lev. Zřejmě ale pochopil, že rodina je cennější než vztah s temperamentní kolegyni a snad se definitivně milostný trojúhelník uzavřel. 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku