Přejít k hlavnímu obsahu

Jiřina Bohdalová poprvé ukázala svoji blízkou rodinu. Vnuci i praneteře přijeli na oslavu 92. narozenin až ze Švédska

Legendární herečka Jiřina Bohdalová oslavila 92. narozeniny a dárek dostala vskutku velkolepý. Až ze Švédska přijeli členové rodiny a fanoušci si je díky Simoně Stašové mohli vůbec poprvé prohlédnout. Jak vypadají vnuci, synovec a praneteře slavné české herečky?

"Jířa zas bude nadávat"

Maminka, babička a teta, 92 roků…s velkou rodinou i ze Švédska,“ napsala Simona Stašová k fotografii. Jak vznikla unikátní a velmi výjimečná fotografie popsal scénárista a režisér Zdeněk Zelenka. Volala mi Simona Stašová – hele, tohle je tak vzácná fotka, my a část rodiny, která přijela kvůli jejím narozeninám ze Švédska, že tu fotku prostě musíš zveřejnit!“ Zdeněk Zelenka ale nejprve se Simonou rozhodně nesouhlasil. „Nezveřejním, odporuji. Jířa zas bude nadávat, že se zveřejňuje něco bez jejího svolení!“ odpověděl oblíbené české herečce a zároveň pyšné dceři Jiřiny Bohdalové Simoně.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Poznáte hrady a zámky, kde se natáčely známé české pohádky? Otestujte své znalosti

Sezona návštěv hradů a zámků je už zase v plném proudu. Chystáte se navštívit některý z našich historických skvostů? Jsou nádherné samy o sobě, ale na mnohých z nich se točily známé filmové pohádky. Pojďte se s námi podívat do míst, kudy běhala Jasněnka, procházela se Krasomila nebo na svém milovaném Juráškovi jezdila Popelka.
svetzeny.cz

Jiřina Bohdalová ukázala svoji rodinu ze Švédska

Fotografie nakonec ale světlo světa přeci jen spatřila, protože Simona stále naléhala. „Ne, musíš, takovouhle mezinárodní fotku už nikdy nedáme dohromady! Navíc nám to tam sluší!“ Stašová se zaručila a režisér Zelenka vypustil do světa krásnou rodinnou fotografii.

Tak tohle je ta fotka - syn Jiřininy sestry Dominik, jeho jedenáctiletý syn Robin, krásné švédské dcerky jeho bratra (zemřelého) a naše česká strana, snad netřeba představovat... Foceno dnes (3.května 2023), přípitek slavnostní, víno i jídlo skvělé! Tak na zdraví, Jířo, a gratuluji k mezinárodní rodině! napsal režisér k fotografii, která si ihned získala srdce tisíců fanoušků.

Mohlo by se vám líbit

Helena Růžičková, jak ji neznáte: Bývala krásnou štíhlou baletkou, poté dobyla svět českého filmu

Herečka, kterou zná snad každý. Ve své době bylo právě její jméno synonymem české komedie a zárukou úspěchu. Populární herečka, komička, tanečnice a baletka ztvárnila mnoho nezapomenutelných rolí, které se navždy vryly divákům do paměti.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

I my přejeme dodatečně úžasné herečce všechno nejlepší! Napište nám do komentářů, jaká role Jiřiny Bohdalové byla podle vás ta nejlepší?

Zdroj článku