Přejít k hlavnímu obsahu

Pikantní překvapení na oslavě narozenin Felixe Slováčka: Milenky i Dáda na jednom místě! Možná poteče krev

Bylo jasné, že osmdesátiny Felixe Slováčka budou velkolepé. Že se ale pod střechou Lucerny sejde manželka Dáda Patrasová (67), bývalá milenka Lucie Gelemová (40) a vnadná diva Lenka Dragounová (35), ke které se Felix pohotově lísal na premiéře snímku Jan Žižka, to je teprve gól.

Lucerna praská ve švech a na jejích prknech jsou samá velká jména! Zatím je atmosféra vcelku poklidná, otázkou ale je, jestli si dámy nakonec nevjedou do vlasů. Nevraživost mezi Lucií Gelemovou a Dádou, je pověstná. 

Není se čemu divit, oficiální Slováčkova milenka v srdci Patrasové vyhloubila doslova kráter a jak sama Dáda několikrát podotkla, ukradla jí 8 let života. „Užila jsem si spoustu ataků z té druhé strany. Ta paní už má možná další oběť. Ona mě nezajímá. Je to pro mě naprosté zero, nula,“ vyjádřila se Patrasová na adresu bývalé Felixovy milenky krátce po jeho návratu do rodinného hnízda. 

Ani z Gelemové nestříká radost, když Dádu vidí. Dlouhá léta musela údajně snášet její výhružky, kterými ji měla společensky znavená Patrasová, bohatě zásobovat. „Možná pro vás bude překvapením, ale tato "dáma" mi zasahuje do soukromí a obtěžuje mne dlouhodobě i jinak. Ve skutečnosti pravda je taková, že od roku 2015 je to právě p. Patrasová, která mi zasílá vulgární, nesmyslné a mimochodem i výhrůžné SMS zprávy, kdy většinu z nich evidentně nepíše střízlivá. Činí tak i přesto, že jsem ji několikrát (SMS zprávou) zdvořile upozornila (na radu advokáta), ať tak nečiní, neboť se dopouští trestného činu dle paragrafu 354, trestního zákona. SMS od p. Patrasové přicházejí i po její bezohledné opilecké autonehodě, kdy jela opilá vystupovat na představení pro děti. Tyto zprávy mohu pochopitelně doložit v případném soudním sporu,“ podala report Lucie pro Super v roce 2019.

Ben Affleck pod palbou kritiky: Svůj problém s alkoholismem svedl na bývalou manželku. Nechutné, vzkazují lidé

Známý hollywoodský herec Ben Affleck se ocitl pod palbou kritiky. V talk show se totiž rozpovídal o problémech s alkoholem, které ho v minulosti trápily. Svůj problém s alkoholismem svaluje na svou manželku, což se pochopitelně některým lidem nelíbí.
svetzeny.cz

Další nepřítel v davu

I kdyby obě udržely staré křivdy na uzdě, je tu ještě jedna šachová dáma, která by mohla dnešním večerem pořádně zamávat - podnikatelka a dlouholetá přítelkyně Slováčka, Lenka Dragounová. Právě prsatá blondýnka měla Felixovi podle vyjádření deníku Aha! strkat prsty do pusy na premiéře snímku Jan Žižka a pak se spolu měli údajně i vášnivě líbat. 

 

Hvězda S tebou mě baví svět Július Satinský bavil ostatní, sám však utápěl žal v alkoholu. Zničila ho tragická smrt ženy

Ačkoliv byl Július Satinský skvělým komikem a komediálním hercem, v životě ho potkala obrovská tragédie, která mu vzala vůli k životu. Když se mu vůle k životu zas vrátila, onemocněl rakovinou střev. Zákeřnou chorobu bohužel neporazil a před dvaceti lety nás tak tento skvělý herec opustil. Jaký byl příběh této herecké legendy?
svetzeny.cz
Zdroj článku