Přejít k hlavnímu obsahu

Roman Šebrle ostrouhal! Rozvedený proutník je zase svobodný. Nový vztah nevydržel

Kdo chce moc, nemá nic. Roman Šebrle (48) je nenapravitelný milovník žen. Během rozvodu se svojí krásnou manželkou začala romance s brněnskou cukrářkou a zdálo se, že Šebrle je až po uši zamilovaný. Vztah je ale minulostí a tak Šebrle zůstal sám.

Dětské hvězdě Amandě Bynes se rozpadá život pod rukama. Po propuštění z psychiatrie ji zatkla policie

Je to opravdu smutný příběh. Hvězda Amanda Bynes (37), kterou známe z mnoha komedií pro teenagery, padla na úplné dno. Už několikrát se snažila vyškrábat se zpátky, ale démony se jí nedaří porazit. Ačkoliv už je pár týdnů venku z psychiatrie, nyní ji zatkla policie a bývalá herečka má další malér.
svetzeny.cz

Manželka mu odpouštěla úlety

Fešák Roman Šebrle si je dobře vědom svého atraktivního vzhledu a zdá se, že toho umí využít. Před lety dováděl u záchodků se sekretářkou Denisou, ovšem fotografové slavného moderátora načapali v objetí neznámých osob několikrát. Vždy to dokázal doma vyžehlit, ale nakonec se rozvodu stejně nevyhnul. Rozvod přišel po více než 21 letech manželství. Je to pravda, je mi to líto, prostě takový je život a někdy se to tak vyvine,“ řekl CNN Prima News.

Jaromír Soukup promluvil o partnerovi Ivany Gottové. Kritice se nevyhnou, míní

Jaromír Soukup (54), který si užívá extrémní popularitu díky své partnerce Agátě Hanychové (38), otevřeně promluvil v jednom ze svých pořadů o novém partnerovi Ivany Gottové (47). Ve své věštecké kouli odhalil budoucnost, která slavnou dámu a vdovu po legendárním Karlu Gottovi, čeká.
svetzeny.cz

Přítelkyně z Brna

V srpnu 2022 se Šebrle neudržel, a přestože nebyl ještě oficiálně rozveden, pochlubil se novou partnerkou. Líbající fotku v Toskánsku už na jeho Instagramu nenajdete a ani onu krásnou blondýnku po jeho boku. Olympijského vítěze vyzpovídal Honza Dědek ve svém pořadu a odpověď Romana Šebrleho ho vskutku překvapila: „Ne, ne, ne! To je historie…“ šokoval Šebrle.

Milovník žen je tedy nyní volný a dámy mají šanci. Nebo by se raději vrátil ke své krásné exmanželce? Podle deníku Blesk má ovšem Eva jiného partnera, se kterým je šťastná. Zdá se tedy, že Šebrle ostrouhal...

Roman Šebrle během let
Zdroj článku