Přejít k hlavnímu obsahu

Tajné zásnuby Hanychové se Soukupem? Na prstu se Agátě blyští obrovský kámen, gratulace ignoruje

Když Agáta Hanychová (38) natáčela jeden ze svých posledních ‚‚živáků” o vaření, nešlo přehlédnout, že se jí na levém prsteníčku blyští krásný prsten. Na všechny dotazy a gratulace sice nereagovala, ale okatě s rukou gestikulovala a kámen dávala na odiv. Poklekl tak mediální magnát Jaromír Soukup (54) před svou milou?

Svatba, o které se minulý týden hojně spekulovalo, neproběhla, ale došlo snad alespoň na zásnuby? U tohoto páru člověk nikdy neví. Během turbulentního ročního vztahu stihla Agáta porodit dceru Rozárku (2 měsíce) a vzhledem k tomu, že má holčička příjmení po tatínkovi, vše by nahrávalo skutečnosti, že by se z Hanychové brzy stala nositelka stejného jména.


 

Mohlo by se vám líbit

Agáta Hanychová promluvila o včerejší svatbě.“Tady jsou družičky,“ ukazovala na videu

Influencerka, milovnice skndálů a hlavně pozornosti Agáta Hanychová (38) promluvila o svatbě na svém Instagramu. Ačkoliv se snaží poukazovat na to, jak ji obtěžuje bulvár, je si moc dobře vědoma, že právě díky tomu, má na zaplacení účtů, a tak živí jednu kauzu za druhou. Co práskla teď?
svetzeny.cz

Gratulace k zasnoubení

Známá provokatérka ráda sdílí své soukromí se svými ‚‚holčičkami”, jak nazývá své sledující a vždy odpoví na všechny jejich dotazy. Tentokrát to ale bylo jinak. ‚‚Co ten prsten se šutrem? Gratulace k zasnoubení,” množily se u videa dotazy a blahopřání všímavých žen. Agáta ovšem veškeré otázky ignorovala, ale o to více gestikulovala levou rukou, kde prsten opravdu nešlo přehlédnout. 

Sdílí celý život

Vše tak nasvědčuje tomu, že Jaromír opravdu poklekl, ale vyjádření dají partneři společně, protože tak velkou událost nevykřičí Agáta jen tak do světa. I když se se svými sledujícími dělí o každý okamžik svého života. Například, že přišla o mléko, jak jí dává Rozárka zabrat a že je strašná střídavá péče o dceru Miu (5), jejímž otcem je herec Jakub Prachař (39). Posteskla si také, že bude na pár týdnů i bez syna Kryšpína (11), jenž letí za tatínkem na Bali. Ale o prstenu ani slovíčko…


 

Mohlo by se vám líbit

Nečekaný zvrat ve vztahu Pavly Tomicové: S manželem Ondřejem Malým se k sobě údajně vracejí

Mezilidské vztahy jsou složité a zdá se, že své o tom ví i herečka Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (57). Ti totiž zažili turbulentní rok, kdy se Malý rozhodl odejít z dlouholetého manželství a založit novou rodinu s novou partnerkou. Nyní je vše jinak!
svetzeny.cz

Máš ji blbě

Mimo zásnub také ženy řešily, že Agáta vaří s malou Rozárkou v nosítku a že to není úplně bezpečné. ‚‚Bože, ten nůž u hlavičky a ještě u rozpálené plotny,” nechápou sledující Hanychové počínání s dcerkou připlou na těle. Znalkyně se do Hanychové pustily i ohledem držení v nosítku. ‚‚Chudinka, nic tam nevidí. Máš ji blbě. Radši ji nenos vůbec, než takhle,” pustily se některé z dam do influencerky. Hanychová si ale z takových komentářů hlavu neláme. Důležité je, že ji proti takovým ‚‚ošklivým ženám” brání početné stádo oveček, pro které je trojnásobná maminka bohyní. 

 


 

Zdroj článku