Přejít k hlavnímu obsahu

Dcery slavných Češek vás ohromí svou krásou: Dcera Jany Bernáškové se narodila pro modeling, Nela Brousková je kopií své maminky

Info ikona
Adéla Gondíková

Některé dcery slavných českých hereček a zpěvaček se na veřejnosti se svými rodiči objevovaly již od útlého věku. Ještě nedávno to byly malé holčičky s roztomilými culíčky, které se andělsky usmívaly do objektivů kamer a fotoaparátů. Dnes jsou z těchto rozkošných děvčátek téměř dospělé ženy, které vyrostly do krásy.

Kordula Stropnická

Dnes již 17 ti letá slečna zaujala veřejnost především svým unikátním jménem, které jí dali rodiče - herečka Veronika Žilková a herec a diplomat Martin Stropnický, kteří se po 18 letech manželství rozvádějí. Právě díky svým rodičům dostala Kordula i svou první hereckou roli v komedii „Jak se zbavit nevěsty”, kde si zahrála po boku své maminky. Jestli bude v hereckých šlépějích svých rodičů pokračovat, to zatím není jasné. Všem v jejím okolí ale je jasné, že mladá dívka je až po uši zamilovaná do svého přítele, se kterým se již nějakou dobu objevuje na veřejnosti.

Influencerka Zuzana Strausz Plačková zveřejnila částky, které si kasíruje za spolupráce. Za 24 hodin vydělá víc než průměrný Čech

svetzeny.cz

Nela Brousková

Nela Brousková, dcera herečky Adély Gondíkové a hudebníka kapely Monkey Business Ondřeje Brouska, jakoby své mamince z oka vypadla. Rodiče Nely, kterou letos čeká maturitní zkouška, se v roce 2010 rozvedli a Adéla nyní již několik let žije s hercem Jiřím Langmajerem. Nela má ale i se svým nevlastním otcem velmi kladný vztah plný zážitků. Se svou maminkou dokonce vytáhly Langmajera na koncert Harryho Stylese, idola všech dívčích srdcí, který si, dle videa na Instagramu, náramně užili.

Natálie & Karolína Jiráskovy

Jak se říká - jablko nepadá daleko od stromu. A v tomto případě jsou ta jablka dokonce dvě. Modelka Iva Kubelková má se svým manželem, Georgem Jiraskem, dvě nádherné dcerky. Jak starší Natálie, tak mladší Karolína, se věnují modelingu a už mají za sebou i několik módních přehlídek. Maminka je na své dcery patřičně hrdá.

Děti slavných: Tom Cruise měl za svou dceru Suri utratit miliony už před jejím narozením, v současné době se nevídají

svetzeny.cz

Marina Mrázová

Z již 21 leté Mariny, jediné dcery Mahuleny Bočanové, se vyklubala překrásná slečna s plnými rty a velkýma, blankytně modrýma, očima. Ačkoliv trpí mentálním postižením v podobě lehké formy autismu a epilepsií, herečka se k dceři chová tak, jakoby ji nic z toho netrápilo a jako by byla naprosto zdravá. Prožívají společné chvíle, jezdí na dovolené a zkrátka si užívají čas, který spolu tráví. Z fotografií, které herečka sdílí na svém instagramu je zřejmé, že Marinka vyrostla do nádherné slečny.

Justýna Drábková

Herečka Jana Bernášková se nedávno na filmové premiéře objevila s dcerou Justýnou, která je své mamince opravdu velmi podobná a zdědila po ní její půvab. S otcem dcery, Davidem Drábkem, herečka již několik let nežije a vychovává ji se svým nynějším mužem, Rudolfem Merknerem. Šestnáctiletá Justýna je dnes nádherná slečna, která má s přehledem našlápnuto k úspěšné modelingové a taneční kariéře.

Zdroj článku