Přejít k hlavnímu obsahu

Influencerka Zuzana Strausz Plačková zveřejnila částky, které si kasíruje za spolupráce. Za 24 hodin vydělá víc než průměrný Čech

Slovenská influencerka a milovnice okázalého luxusu Zuzana Strausz Plačková (31) zveřejnila ceník, kde detailně popisuje částky za svoje služby na sociální síti Instagram. Ze statisícových položek se vám protočí panenky.

Mohlo by se vám líbit

Bývalá dětská hvězda Amanda Bynes je znovu na dně. Nahá bloudila ulicemi, nakonec si sama zavolala pomoc

Byla krásná a celý svět jí ležel u nohou. Potom Amandu Bynes přímo rozdrtil svět showzbynysu a ona začala experimentovat s alkoholem a dalšími návykovými látkami. Ovšem její fanoušci místo filmů začali později sledovat její pomatené chování, výkyvy nálad a jeden skandál za druhým. Tentokrát si pomoc musela hvězda 90. let zavolat sama a skončila na psychiatrii.
svetzeny.cz

Zuzana Queen Plačková, tak budete zřejmě znát influencerku, která má téměř 900 tisíc sledujících na oblíbeném Instagramu. Její sláva začíná v roce 2012 v reality show Hotel Paradise, kde poměřila svoje síly s jmény jako je Leo Beránek nebo Nela Slováková. Ještě rok předtím, tedy 2011, se stala Zuzana Playmate.

Takto vypadala Zuzana Plačková dříve: 

Info ikona
Zuzana Plačková

Luxus a okázalost na denním pořádku

Není pochyb o tom, že Zuzana miluje luxus a miluje ho ukazovat. Luxusní dovolené, značkové oblečení, drahá auta a nekonečné množství vlastních výrobků jako jsou vitaminy, oblečení a další – to je Instagram Zuzany Plačkové. Slovenská kráska je ovšem známá i tím, že pro ostré slovo nejde daleko a ráda otevřeně říká své názory. Své pověsti dostála i nyní, když se rozhodla zveřejnit ceník svých služeb.

Mohlo by se vám líbit

Děti slavných: Tom Cruise měl za svou dceru Suri utratit miliony už před jejím narozením, v současné době se nevídají

Dcera Toma Cruise, Suri, již brzy oslaví své sedmnácté narozeniny. Z malé princezny vyrostla v krásnou mladou slečnu, která se připravuje na studium vysoké školy. Její slavný otec za ni sice utratil miliony už před jejím narozením, naposledy ji však prý měl vidět před 10 lety. Co se stalo?
svetzeny.cz

Plačková zveřejnila ceník

Reklama na jejím účtu zjevně skvěle funguje, a tak influencerka zvyšuje ceny. Příspěvek neboli Instastory, která se zobrazuje po dobu 24 hodin a poté nenávratně zmizí, si Zuzana účtuje necelých 50 tisíc korun.

Pokud máte zájem o jedno video, nebo fotku, která na jejím účtu trvale zůstane, plácnete se přes kapsu. Taková forma reklamy stojí necelých 240 tisíc korun. Pokud chcete lákavou kombinaci, a zároveň nejdražší reklamu vůbec, zaplatíte 12 tisíc euro, tedy necelých 285 tisíc korun za jeden post a k tomu více příběhů.

Zuzana je mistr marketingu

Jedno se ale musí slavné tmavovlásce nechat, ví, jak udělat správný marketing. Že tímto sdělením pobouří mnoho svých sledujících bylo jasné. Svým ceníkem zaujala i média, jelikož když celebrity mluví o svém soukromí jako jsou vztahy či finance, zájem čtenářů je extrémní. Je tedy jasné, že se onen ceník dostane k velkému počtu lidí. Zuzana jednoduše ví, jak vydělávat a užívat si život!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon