Přejít k hlavnímu obsahu

Děti slavných: Tom Cruise měl za svou dceru Suri utratit miliony už před jejím narozením, v současné době se nevídají

Info ikona
Tom Cruise a dcera

Dcera Toma Cruise, Suri, již brzy oslaví své sedmnácté narozeniny. Z malé princezny vyrostla v krásnou mladou slečnu, která se připravuje na studium vysoké školy. Její slavný otec za ni sice utratil miliony už před jejím narozením, naposledy ji však prý měl vidět před 10 lety. Co se stalo?

Tom Cruise měl za svou dceru Suri utratit miliony už před jejím narozením

Hollywoodský herec Tom Cruise si vždy velmi přál být otcem. Nejprve se o něj pokoušel s tehdejší manželkou Nicole Kidman. Jenže první těhotenství se ukázalo být mimoděložní. Pár následně adoptoval dceru Isabellu a syna Connora. S těmito dětmi má slavný herec velmi dobrý vztah, obě jsou členy scientologické církve, stejně jako Tom Cruise. Nicole Kidman se posléze podařilo otěhotnět znovu, ale bohužel potratila. Manželství slavného páru se mělo potýkat s celou řadou problémů, a tak nakonec Tom Cruise podal žádost o rozvod.

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

svetzeny.cz

V roce 2005 pak začal Tom Cruise randit s krásnou herečkou Katie Holmes. Netrvalo dlouho a Katie Holmes otěhotněla. Tom Cruise byl tak nadšený, že si údajně domů pořídil i vlastní ultrazvukový přístroj, jehož cena se měla pohybovat v milionech korun. Přístroj pak prý byl darován nemocnici, kde Katie Holmes rodila. Příchod malé Suri na svět tehdy herec popsal jako „duchovní, mocný a nepopsatelný“ zážitek. Zajímavostí je, že holčička přišla na svět 18. dubna 2006, tedy přesně rok poté, co se její rodiče seznámili.

Celý život jsem vždy chtěl být otcem. Moje děti jsou dobří lidé, jsem na ně hrdý. Nechci, aby si dělaly starosti. Vědí, že jsem tu pro ně vždycky, ať se děje cokoliv.

Do rozvodu byl vztah Toma Cruise a dcery dobrý, nyní se nevídají

Tom Cruise měl mít se svou dcerou Suri bezproblémový vztah až do roku 2012, kdy se rozvedl s Katie Holmes. Tom Cruise údajně nečekal, že se k tomuto kroku Katie Holmes odhodlá, nicméně se dovedl velmi rychle z nastalé situace „oklepat“. Dohody o vyrovnání bylo dosaženo rekordně rychle, stačilo pouhých 11 dnů. Důvody rozvodu se oba snažili tajit, ale nakonec slavný herec potvrdil to, co si většina lidí stejně myslela. V jednom rozhovoru přiznal, že za rozvodem stála snaha Katie Holmes chránit Suri před vlivem scientologické církve.

Našla elixír mládí: Hvězda a bývalka Toma Cruise Katie Holmes vypadá ve 43 letech jako holčička

svetzeny.cz

Suri byla pro některé překvapivě svěřena do výhradní péče matky, s tím, že Tom Cruise mohl svou dceru navštěvovat. Také se zavázal na Suri platit přes 33 000 dolarů měsíčně. I když se leckomu z dané sumy možná protočí panenky, je to pravděpodobně jen zlomek toho, co by měl slavný herec zaplatit, kdyby se o vyšší výživné Katie Holmes soudila. Tom Cruise má také údajně platit Suri i zdravotní pojištění, školné a zájmové aktivity.

Dle Daily Mail neměl Tom Cruise svou dceru Suri vidět už dlouhých 10 let. Autorka zabývající se scientologickou církví, Samantha Domingo, pro Us Weekly řekla, že Tom nesměl mít vztah se Suri, protože není členkou scientologické církve. Herec se však v minulosti už kvůli podobnému výroku soudil, a to když časopis In Touch uvedl, že „opustil svou dceru“. Tom Cruise tvrdil, že Suri v té době nevídal kvůli nadměrnému pracovnímu vytížení.

Zdroj článku