Přejít k hlavnímu obsahu

Našla elixír mládí: Hvězda a bývalka Toma Cruise Katie Holmes vypadá ve 43 letech jako holčička

Kdo by neznal „slušňačku“ Katie Holmes (43), která hrála v ikonickém seriálu Dawsonův svět? Herečka, která se mimo jiné proslavila vztahem s Tomem Cruisem. Fotografové načapali Kate v centru města a z jejího vzhledu vám bude přecházet zrak.

Herečka nezestárla ani o den

Krásná herečka zná snad lék na věčné mládí. Fotografové ji zachytali, jak si užívá odpoledne v new Yorku ve čtvrti Soho, kde nakupovala vánoční dárky. Kromě piercingu v nose, který Katie dodává mladiství vzhled, na sobě měla obyčejné volné věci a slavnou celebritu byste na ulici zřejmě přehlédli.

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Slunnou Californii vyměnila za New York

Katie je známá svým vytříbeným vkusem na červeném koberci a také rozjela své vlastní módní projekty. Od svého rozchodu Katie věnovala hodně času své dceři Suri, kterou má s Tomem Cruisem ve společné péči. Katie se také přestěhovala z jejich boblíbené Kalifornie do New Yorku a dle fotek se zdá, že život zde si opravdu zamilovala a i po téměř 10 letech jí New York stále baví. S Cruisem se rozvedla v roce 2012.

Dawsonům svět ji vystřelil do výšin

Seriál si získal miliony fanoušků po celém světě a Katie na tom mimo jiné i slušně vydělala. Odhaduje se, že její výplata nakonec vyskočila na 175 000 $ za epizodu ve vrcholných sezónách seriálu. Objevila se ve všech epizodách 128 dílech. S jistotou lze říci, že jen v 6. řadě si Katie Holmes mohla vydělat přibližně 4,2 milionu dolarů, což je okolo 99 milionů českých korun za epizodu! V té době (i dnes) to byly naprosto neuvěřitelné částky.

Princezna Fantaghirò po 31 letech: Podívejte se, jak se zub času podepsal na Romualdovi či Černé královně

Již uplynulo 31 let od uvedení prvního dílu filmové série Princezna Fantaghirò. Ta se v devadesátých letech těšila velké divácké oblibě. Jak dnes vypadají herci, kteří ve snímcích účinkovali? Podívejte se, jak dnes vypadá Alessandra Martines či představitel Romualda.
svetzeny.cz
Katie Holmes v průbehu let
Zdroj článku