Přejít k hlavnímu obsahu

Proměna roku: Matka dvou dětí chtěla po rozvodu změnu. Nyní si ji lidé pletou s Megan Fox

Info ikona
Megan Fox

Po rozvodu často ženy touží po nové image. Nejinak tomu bylo v případě devětadvacetileté matky dvou dětí, Marissy Pool z Pensylvánie. Ta se rozhodla pro radikální krok, změnila šatník i účes. Nyní si ji lidé pletou sel slavnou herečkou Megan Fox.

Matka dvou dětí chtěla po rozvodu změnu

Marissa Pool je devětadvacetiletá rozvedená matka dvou dětí. Žije v Pensylvánii. Ještě nedávno byste ji na ulici přehlédli. Bývala šedou myškou, ale až rozvod ji přiměl přemýšlet nad změnou vzhledu. Marissa byla už dlouho nespokojená s tím, jaký má život. S manželem se seznámila, když jí bylo 17 let. V tu dobu nebyla na vztah připravená, sama říká, že na tom nebyla dobře, co se týče duševního zdraví. V manželství ale štěstí nenašla.

Byla jsem ponořená do role toho, co se ode mě jako manželky a matky očekávalo, a priorita pro mě nebyla, jak vypadám, ani žádný jiný aspekt mého života.

Dvojníci celebrit: Neuvěříte, jak jsou jim tito lidé neskutečně podobní! Našli jsme dvojče Harryho Pottera, Jennifer Aniston, Brada Pitta a dalších! Co na jejich podobu říkáte vy?

svetzeny.cz

S manželem se postupně odcizili. Marissa tvrdí, že se stali dvěma rozdílnými lidmi, kteří si uvědomili, že si jejich děti zaslouží jinou budoucnost, a tak museli jít od sebe. Po rozchodu Marissa cítila, že je připravená na velkou změnu image. Konečně chtěla být sama sebou. Je přesvědčená, že zevnějšek hraje roli v tom, jak se člověk cítí uvnitř.

Nyní si ji lidé pletou s Megan Fox

Jako první změnila Marissa svůj šatník, který byl do té doby dosti usedlý. Chtěla, aby nové kousky oblečení odrážely její lásku k alternativní hudbě. A tak vyměnila pletené „maminkovské“ svetry za sexy černé oblečení.

Od svých dvanácti let se mi vždy líbila alternativní hudební scéna, jen jsem si myslela, že se takhle nemůžu oblékat, až se stanu manželkou a matkou.

Utratila pořádný balík peněz, aby vypadala jako Marilyn Monroe: Teď je na úpravách závislá a i přes kritiku nehodlá přestat

svetzeny.cz

Poté se Marissa začala zaobírat vlasovou proměnou. Dlouhé roky si barvila vlasy na blond, což si vybralo svou daň. Byly zničené a lámavé, proto si je nakonec ostříhala. Jako účes zvolila praktické asymetrické mikádo, které ovšem jen podtrhovalo její nevýrazný vzhled. Rozhodla se, že to chce radikální změnu, a vlasy si obarvila na uhlově černou. Také si je nechala prodloužit a zahustit, aby působily bohatším dojmem. Až po tomto kroku konečně získala potřebné sebevědomí.

Ani si při tomto procesu neuvědomila, jak moc se na jeho konci bude podobat slavné hollywoodské divě Megan Fox. Lidé jí prý neustále říkají, jak jsou si podobné, což Marisse velmi lichotí. Vždy totiž byla její velkou fanynkou a obdivovatelkou. Po vzoru Megan Fox se nechala i potetovat. V současné době má celkem devět různých tetování, včetně loga její oblíbené kapely Bring Me The Horizon na hrudi. Stejně jako herečka Megan Fox, i ona se vyžívá v extravaganci. Má piercing v nose, horním rtu, jazyku i v pupíku. Porozvodová proměna je více než zdařilá, nejenže je nyní Marissa „dvojčetem“ slavné herečky, ale ještě vypadá o dost mladší.

Zdroj článku