Přejít k hlavnímu obsahu

Halle Berry vypadá v 54 letech jako holčička! Podívejte se, jak téhle krásce sluší nový účes

Rozdávání Oscarů hýbalo přes noc celým světem. Pozornost na sebe strhla herečka Halle Berry, která kromě krásných šatů, vynesla nový sestřih. Fanoušci si její proměnu nemůžou vynachválit a držitelka Oscara omládla opravdu výrazně.

V noci proběhl 93. ročník udílení Oscarů a každá hvězda červeného koberce se snaží urvat si pro sebe alespoň kousek slávy během večera. To se povedlo i herečce Halle Berry, která se rozhodla pro razantní proměnu. Ovšem není to poprvé, co na sebe herečka upozornila.

Do historie se zapsala jako první černoška, která vyhrála v kategorii nejlepší herečka v roce 2002 za roli ve filmu Ples příšer. Berry se několikrát ke svému vítězství vyjádřila a nezapomněla dodat, že je zklamaná, že po ní cenu nezískala žádná jiná černošská herečka. Myslela jsem si, že ta noc bude zlom. Myslela jsem, že ta noc, kdy jsem vyhrála Oscara znamená, že vedle mě velmi brzy budou stát další barevné ženy, černé herečky,“ řekla„Nyní je to téměř 20 let a nikdo to nedokázal. Pokaždé, když začnou Oscaři, začnu být velmi reflexivní a myslím si:‚No, možná letos, možná letos.' Je se srdcervoucí, že tam nikdo jiný nestál,“ uzavřela herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

V té době nosila ikonický krátký sestřih, který jí na sex-appealu rozhodně neubral. Nyní vynesla účes o něco delší, ovšem s roztomile střiženou ofinou. Fanoušci účes přirovnávají k „účesy malé holčičky“ a mladistvý vzhled Halle Berry vychvalují do nebes! Co na její proměnu říkáte vy? 

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Z brunetky na platinovou blond! Podívejte se na proměnu zpěvačky Seleny Gomez

Selena Gomez se nebojí experimentovat a dokázala to doslava před pár hodinami. Sdílela snímek, na němž je vidět, že výrazně změnila svou barvu vlasů. A ne o pár odstínů – z brunety rovnou na platinovou blond.
svetzeny.cz