Přejít k hlavnímu obsahu

Legendární hvězda 90. let se ukázala ve svých 72 letech bez make-upu. Doktorka Quinnová zastavila čas

Jméno Jane Seymourová (72) vám možná nic moc neřekne, ale Doktorka Quinnová? Tu znal každý. Hvězda 90. let se nyní ukázala bez make-upu nebo v plavkách a fanouškům spadla brada. Slavná herečka snad zastavila čas.

Martin Zounar je v péči psychologa. „Měl jsem hlavu jak pátrací balón,“ přiznal

Oblíbený český herec Martin Zounar (56) je pod dohledem psychologa. Hvězda seriálů i filmů užívá potřebné léky a zotavuje se ze syndromu vyhoření, který ho postihl. Co prozradil sám Zounar? Popsal pocity zoufalství a pochvaloval si svoji partnerku, která mu pomohla.
svetzeny.cz

Dokonalá postava, minimum vrásek a spousta pozitivní energie. Slavná herečka Jane Seymourová vyrazila na dovolenou na slunnou Kostariku a svým fanouškům dopřála přímo božský pohled.

Den otců: Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého tatínka. Nechybí zde Kotek, Prachař nebo Mareš

Den otců se nezadržitelně blíží a my ho slavíme 18. června. I mezi slavnými osobnostmi najdeme hrdé tatínky, které jednoduše milujeme, ať už pro jejich humor, vzhled , nebo herecký či pěvecký talent. Vy nyní můžete vybrat toho nejkrásnějšího v naší anketě.
svetzeny.cz

Vzkaz fanouškům

"Teplo příchodu léta je jako jemný vánek, který nám šeptá naději do duší, připomíná nám, že mezi životními nejistotami je vždy prostor pro radost. Ponořme se do oceánu možností, nasávejme sluneční svit vděčnosti a nechme naši duši vznášet křídly nekonečných možností! Ať je váš nadcházející týden skvělý," napsala.

Tvář bez make-upu

Že má herečka dokonalé sebevědomí dokázala, když se fanouškům předvedla nejen v jednodílných plavkách, ale také bez make-upu. "Moje pleť absolutně miluje tropické počasí. Bez make-upu, život v džungli," napsala k fotografii, kde se zblízka vyfotila.

Dr. Quinnová
Zdroj článku