Přejít k hlavnímu obsahu

Martin Zounar je v péči psychologa. „Měl jsem hlavu jak pátrací balón,“ přiznal

Oblíbený český herec Martin Zounar (56) je pod dohledem psychologa. Hvězda seriálů i filmů užívá potřebné léky a zotavuje se ze syndromu vyhoření, který ho postihl. Co prozradil sám Zounar? Popsal pocity zoufalství a pochvaloval si svoji partnerku, která mu pomohla.

Den otců: Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého tatínka. Nechybí zde Kotek, Prachař nebo Mareš

Den otců se nezadržitelně blíží a my ho slavíme 18. června. I mezi slavnými osobnostmi najdeme hrdé tatínky, které jednoduše milujeme, ať už pro jejich humor, vzhled , nebo herecký či pěvecký talent. Vy nyní můžete vybrat toho nejkrásnějšího v naší anketě.
svetzeny.cz

Šokující informace prozradil sám Martin Zounar, který byl hostem v pořadu Miluše Bittnerové. „Loni po Vánocích jsem blbě vstával, přestal jsem spát a náhle jsem úplně vyhořel. Došel mi benzín. Nikdy jsem to nezažil. Moje Kačenka je psycholog a já už před lety docházel k Dušanu Randákovi, protože ono je občas potřeba si popovídat,“ prozradil herec. Ovšem nyní vše došla daleko dál, než k pouhému povídání si. Nutná byla už i medikace. 

Partnerka Kačka mu byla největší oporou

V minulých dobách to lidé hodně řešili, ale je rozdíl mezi psychologem a psychiatrem. Já nemůžu být pacientem Kačky, ale pomohla mi v tom zásadním rozhodnutí, kdy mi řekla, že by bylo dobré, abych to začal řešit,pochvaloval si svoje lásku. 

Fanoušci se strachují o nejslavnější českou herečku Jiřinu Bohdalovou. Přiznala vážnou nemoc a další ránu osudu

Jiřina Bohdalová letos oslavila 92. narozeniny a vždy ve společnosti hýří dobrou náladou a optimismem. Přiznala bolesti zad, ovšem to nebyly ty nejděsivější momenty. Herečka prodělala vážnou nemoc a nyní se možná bude muset rozloučit se svým milovaným pořadem v televizi.
svetzeny.cz

Martin Zounar musí užívat léky

Nejde o zanedbatelné problémy, sám Zounar přiznal, že užívá léky. Mám medikaci, což je dobré. Není pravda, že by se člověk měl prášků bát nebo je shazovat. Když si myslíte, že všechno zvládnete, tak na některé věci prostě sám nestačíte, odhalil. 

Měl jsem hlavu jako pátrací balón

Popsal dokonce i jak jeho terapie probíhají. Zhodnotíte úspěchy, neúspěchy, a někde to ze sebe složíte. Když je nemáte kde složit nebo upouštět, tak se hromadí. Mně se hromadily a měl jsem hlavu jako pátrací balón. Hledáte systém, jak se toho zbavit,“ odtajnil. V pořadu na webu Lifee.cz dokonce naznačil, že dříve možná řešil situace alkoholem, nyní už má ale vše jinak. Teď jsem se osvobodil a neřeším to tím, že jednou za dva měsíce upustím páru, říká.

Fanoušci mu drží palce a přejí herci brzké uzdravení. Zároveň jsou pyšní, že řešil celou situaci zodpovědně a nehledal únik někde jinde. Láska mu jednoduše prospívá!

Zdroj článku