Přejít k hlavnímu obsahu

Krása, nebo nevkus? Nela Slováková ukázala svůj téměř holý zadek a fanoušci se rozdělili na dva tábory

Jako chytrá horákyně dorazila Nela Slovákova (32) na velkolepou akci Fashion Night Brno, jež se konala na hradě Špilberk. Influencerka oblékla velmi extravagantní šaty, ze kterých ji díky odvážnému střihu lezl skoro celý zadek.

Nový pár českého showbyznysu: Milovnici starších mužů Šárku Vaňkovou sbalil jen o 12 let starší Petr Vondráček

Zamilované hrdličky Šárka Vaňková (35) a Petr Vondráček (47) pojí více než přátelství. Dvojice je spolu údajně čtvrt roku a Šárka rovnou v prvním rozhovoru práskla, že Vondráčka miluje. Ten měl ovšem jinou odpověď.
svetzeny.cz

Vítězka reality show Hotel Paradise si ve výstřednosti libuje a kamkoliv vyrazí, okamžitě na sebe strhne pozornost. Její modely jsou občas až za hranicí nevkusu, ale o to více si Nela pozornost vychutnává. Ne jinak tomu bylo i na víkendové akci, kde předvedla před blesky fotoaparátu vypracovaný zadeček.

Zezadu celá já

Ostatně u Slovákové to není nic nového. Na svém Instagramu postuje jeden polonahý snímek za druhým a nemá problém se ukázat i zcela nahá. Šaty, jestli se tak dá pár kousků sešité látky nazvat byly vytvořeny přímo pro ni. "Ukazuju něco, co bych v běžný den neukázala. Určitě bych takhle nešla do města. Ale od toho jsme na Fashion Night, což je událost otevřená velkým módním výstřelkům, tak jako jsem vlastně i já zezadu," řekla blond kráska webu Super.cz. Což o to, Nela má skvělou postavu a pro její zadeček by většina žen vraždila, ale soudnost zkrátka brněnské influencerce chybí.

Její model vám vyrazí dech

Info ikona
Nela Slováková

Krásná Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o Kolečkovi: Nepřímo ho označila debi*em

Trvalo to, ale herečka Denisa Nesvačilová (31) konečně otevřeně promluvila o svém nezdaru v soukromém životě, kterému přihlížela celá republika. Kolečka nepřímo nazvala grázlem a dle jejích slov soudě je jasné, že si v budoucnosti bude vážit spíš hodných partnerů.
svetzeny.cz

Mám ráda výstřednost

Moc dobře totiž ví, že kdyby přišla na nějakou akci zahalená, nikoho by až tak nezajímala. Sebevědomí má ale na rozdávání. “Já i když nechci být nejvíc vidět, tak jsem. Někdo mě vnímá negativně, někdo pozitivně, což je mi celkem jedno. Mám prostě výstřednost ráda. A cítím se v tom pohodlně,” vysvětlila Nela, která je také velkou milovníci luxusu a ráda předvádí, na co vše si svou pílí v podnikání vydělala.

Podvod na lidi?

Ale je píle a zneužívání strachu lidí. Do povědomí širší veřejnosti mimo brněnskou bublinu se totiž Slováková dostala svými údajně podvodnými prodeji nekvalitních roušek, když u nás vypukla pandemie koronaviru. Silikonová krasavice vše samozřejmě popřela a vesele si podniká dál. Své stádo oveček, které za svou bohyni stojí má celkem početné. 

Hlasujte

Zdroj článku