Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o Kolečkovi: Nepřímo ho označila debi*em

Trvalo to, ale herečka Denisa Nesvačilová (31) konečně otevřeně promluvila o svém nezdaru v soukromém životě, kterému přihlížela celá republika. Kolečka nepřímo nazvala grázlem a dle jejích slov soudě je jasné, že si v budoucnosti bude vážit spíš hodných partnerů.

Agáta Hanychová promluvila o včerejší svatbě.“Tady jsou družičky,“ ukazovala na videu

Influencerka, milovnice skndálů a hlavně pozornosti Agáta Hanychová (38) promluvila o svatbě na svém Instagramu. Ačkoliv se snaží poukazovat na to, jak ji obtěžuje bulvár, je si moc dobře vědoma, že právě díky tomu, má na zaplacení účtů, a tak živí jednu kauzu za druhou. Co práskla teď?
svetzeny.cz

Denisa Nesvačilová zažila něco, co by jí asi nikdo nezáviděl. Vypadalo to jako pohádková láska s českým scénáristou Petrem Kolečkem (39), ale „happy end“ se nakonec nekonal. Právě naopak. Kolečko se ukázal jako šikovný lhář a dokázal obalamutit hned dvě partnerky, se kterými udržoval vztah paralelně.

Zklamaná Nesvačilová si získává přízeň

Chvíli to vypadalo, že fanoušci a moralisté oblíbenou herečkou sežerou zaživa. Čelila nenávistným komentářům na sociálních sítích a prožívala opravdu krušné chvíle jako ta, která odvedla otce od syna. Vše bylo jinak. „On nebyl zadaný, ale rozešlý. A to je právě ono. Já věděla, jak to je, a to mě drželo nad vodou. A říkala jsem si, že když se to nedá některým lidem vymluvit, tak jim to vymlouvat nebudu, ať si myslí, co chtějí, je to koneckonců jejich boj. Láska není hřích a skalpovat někoho za to, že se prostě zamiloval do někoho, kdo lže, za tohle by neměl být člověk lynčován,“ řekla Blesku pro ženy Denisa.

Manželství za všechny prachy: Kolečko řval na Vignerovou jak pominutý. Aneta neudržela sprostá slova

To je nadělení! Vztah Petra Kolečka (39) a Anety Vignerové (35) byl divoký před svatbou a zdá se, že se nic nemění ani teď. Jejich italská domácnost jim zřejmě vyhovuje. Jak jinak si vysvětlit scénu na akci, kde musela nakonec zasáhnout policie. Co se stalo?
svetzeny.cz

Teď už nechce debila

Je to známá rovnice, ze které vyplývá, že většina žen má radši darebáky, které by rády napravily než hodné muže. Své o tom ví i Denisa, která si vybrala darebáka s velkým D a všem fanouškům Denisy i Anety Vignerové je jasné, že za celou situací stojí právě Kolečko, který obelhal obě své partnerky. „Které z nás se nestalo, že se zamilovala do nějakého grázla, do nich se zamiluje snadno. Hodní kluci holky nebaví, dokud nepotkáte debila, a pak vás hodní kluci začnou fakt bavit,“ míní Denisa.

Nesvačilo se do vztahu nehrne

Ačkoli se zdá, že si Denisa urovnala myšlenky a naplno se věnuje práci, na vztahy nezanevřela. Nikam ale nespěchá. „Dám si čas, aby ten muž, který přijde, nebyl potrestaný za to, co udělal někdo jiný. V každé pohádce je černokněžník a pak princ,“ řekla Blesku pro ženy.

Zdá se, že zatímco Vignerová s Kolečkem vysvětlují médiím svoji divokou hádku, Denisa zakončila další divadelní sezónu a těší se na prázdniny, které si užije.

Zdroj článku